آینده سئو در سال 2023

آینده سئو در سال 2023

انسان های امروزی با پیشرفت سریع تکنولوژی روبرو هستند و دیگر کره زمین را جای مناسبی برای زندگی نمی دانند و هیچ کس نمی تواند به طور دقیق پیش بینی کند که درسال 2023چه اتفاقی در انتظار انسان و وسایل در اختیار انسان، انتظار چه چیزی را می کشند. در اینجا اتفاقی که قرار است بر سر سئو درسال 2023 برایش  رخ دهد را مورد بررسی قرار می دهیم.

آینده سئو در سال 2023

برای همه شما کلمه سئو نامی آشناست و اگر هم برای بار اول این کلمه به گوشتان می رسد باید بدانید که  خدمات سئو کارش بهینه سازی سایت ها برای موتورهای جستجو گر می باشد. برای هر کسبه ای  برای رونق و بازدهی بالای درآمدش و همه کسانی که در وب سازی و محیط مجازی تجربه دارند می دانند که اگر سرو کارشان با سئو باشد خیلی به نفع شان است. در هنگامیکه کاربر به جستجو در سایت های گوناگون به سرچ مشغول است وقتی آن نتیجه اولیه برای کاربر روبه رویش قرار بگیرد یعنی آنکه از همه ی فیلترهای اصلی (کیفیت محتوا، اعتبار سایت) نیز عبور کرده است و جزو آن حداکثر 10 سایت در صفحه اول در نتایج جستجو کاربر قرار می گیرند.

با گذشت 20 سال از کلمه سئو می گذرد و سئو در بیستمین سال خودش قرار گرفته است و همه برای بهتر شدن و رفع و رجوع نقایص سئو و پیشرفت آن برای سال 2023 و حتی جلوتر از آن برنامه ریزی و ایده هایی در سر دارند آنکه چطور از طریق سئو می توانیم کسب و کار خود را با موفقیت بیشتر و بهتر آماده کنیم. هر چیزی که امروز و در این لحظه برای سئو پیشرفت تلقی می شود در فردایی سئو ممکن است دیگر برایش بازدهی دیروز را نداشته باشد و همیشه در حال تغییر است

مطالعه بیشتر:   بررسی تاثیر چت آنلاین بر روی سئو و رنک سایت

آینده سئو در سال 2023

چه چیزهایی برای آینده سئو برنامه ریزی شده است؟

در اینجا تعدادی از راهکارها که از مهم ترین المان ها پیش بینی شده برای سئو می باشند را به طور اجمالی توضیح می دهیم:

  • افزایش تمرکز بر سازگاری با تلفن همراه

در حال حاضر به علت هزار دلیل استفاده از تلفن همراه برای همه افراد بسیار راحت تر و کاربردی تر می باشند و به همین علت خیلی سریع دست به کار شوید و راهی برای سئودرموبایل برایش پیدا کنید که از این ترافیک سنگین جستجو نیز شما از غافله عقب نمانید. اگر سایت شما قابلیت طراحی برای موبایل را نداشته باشند نگران نباشید و زیاد هم دیر نشده است بنابراین ارزش صرف کمی تلاش و وقت را دارند تا سایت خود را پاسخگو تر کنید. با تعدادی راهکار خیلی ساده سایت شما هم با سئو برای سازگاری با موبایل آمادگی پیدا می کند.

  1. طراحی واکنش گرا : طراحی واکنش گرا یعنی آنکه این طراحی وب سایت شما را کاری می کند که به صورت اتوماتیک و خودکار خودش را در قالب هر اندازه صفحه نمایش همانند: موبایل، تبلت، یارانه رومیزی تنظیم می کند.
  2. طراحی ساده: طراحی ساده همان طور که می دانید کاربران موبایل وقت و حوصله کافی برای این ندارند که در صفحات طولانی به دنبال چیزی که می خواهند بگردند بلکه بیاید با دکمه های بزرگ ومتن ها را خوانا و روان و ساده طراحی کنید.
  3. تصاویر بهینه: تصاویر وهر آنچه که می خواهید کاربر در موبایل خود به مشاهده آن بنشیند را باید اطمینان حاصل کنید که تمامی تصاویر برای بارگذاری سریع در موبایل همراه  فشرده شده اند.
  4. استفاده ازgoogelamp : در واقع  به یکی از پروژه های گوکل گفته می شود. به شما این فرصت را می دهد که از بین صفحات وب آن های را که از نسخه های سبک تری بهره می برند را برای دستگاه های تلفن همراه سریع تر بارگذاری شوند. پس با اجرا کردن هر آنچه که بیان کردیم یک قدم خود را فراتر از سئو بگذارید و وب سایت خود را برای دوست داران موبایل آماده کنید.
  • تغییر به سمت جستجوی صوتی

این پیش بینی تغییر سئو درسال 2023 همانند نامش کاربردش نیز بوی تازگی می دهد. همه در هنگام تایپ تمایل زیادی دارند که به جای کلمات کلیدی کوتاه خواستار تایپ کردن کلمات کلیدی طولانی تر و محاوره ای در زمان سرچ از طریق موتورهای جستجو گر هستند. هنگامیکه به دنبال مطلب بومی و محلی می گردیم از جستجو گر صوتی استفاده می کنیم و همیشه آن دسته از کسانی که برای کسب و کارهایشان وب سایت طراحی کرده اند باید وب سایت خود را برای سئوی محلی آماده کند و نشانی و شماره ارتباطی خود را به صورت برجسته درسایت قرار بدهند.

مطالعه بیشتر:   آموزش قدم به قدم ابزار Moz

آینده سئو در سال 2023

  • تایید بیشتر بر سئو محلی

اگر شما در کسب و کار خود می خواهید انواع غذاهای بومی کشور خود را در معرض دید همگان قرار دهید و آنکه شما در وب سایت از طریق سئومقام یک را در جست جو کسب کنید که تنها ملاک نیست بلکه با محلی کردن سئو شما به آن دسته از کسب وکارهای که از لحاظ فیزیکی نزدیک به دفتر و فروشکاه شان هستند را مورد هدف قرار می دهند.

  • به کارگیری محتوای ویدیویی

از دیرباز تا به امروز سرعت دیدن چیزی خیلی تاثیرگذار تر بر ذهن بیننده می باشد به علت آنکه در وب سایت خود از دیگر رقبا عقب نمانید و پله های صعود را یکی یکی طی کنید با استفاده از ویدیو در روند بهبود شغلی خود بهره بگیرید و نیز موتورهای جست جو گر بیشتر به کار می افتند تا وب سایت شما را پیدا کنند.

  • هوش مصنوعی

با به کار گرفتن هوش مصنوعی در سئو می توانیم بسیاری از کارهای همانند ایجاد لینک که خیلی وقت صرف آن می شود را به دست هوش مصنوعی بسپاریم تا به صورت خودکار این کار را انجام دهند.

کلام آخر

در آنکه  آینده چه برنامه های برای انسان و هرآنچه در پیشبرد اهداف انسان دخیل می باشند را در سر می پروراند را نمیدانیم چیست ؟ اما با به کارگیری یک برنامه هدفمند با توجه به نیازهای جامعه که به کدام سوکشیده می شوند می توانیم در جهت همان  سمت و سو، سئو را که مساله ای مهم دربازاریابی آنلاین و رونق کسب و کار مشاغل نیز می باشند را بهبود دهیم و در سال 2023 آینده درخشانی را برای سئو رقم بزنیم.

مطالعه بیشتر:   مولتی دامین (multi- domain) چیست؟

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *