بهترین شرکت سئو سایت

MohtavaMoon

درخواست مشاوره

به مشاوره با کارشناس دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید؟

امروزه آمار کسب‌وکارهای آنلاین با رشد بسیار زیادی مواجه بوده است؛ به همین علت شاهد رقابت زیادی خواهیم بود. اگر به دنبال این هستید تا بین رقبای خود پیروز میدان شوید، باید از خدمات سئو بهره ببرید. سئو یک سری از فرایندهایی به حساب می‌آید که می‌تواند رتبه شما را در موتورهای جستجوگر افزایش دهد. استفاده از شرکت‌های سئو می‌تواند پیشنهاد ایده‌آلی برای پیشرفت باشد؛ اما برای اینکه بتوانید شاهد بهترین نتایج باشید، باید یک شرکت با بهترین خدمات و رزومه را انتخاب کنید. همراه ما باشید تا شما را با نکات مهم قبل از انتخاب بهترین شرکت سئو سایت آشنا کنیم.

بهترین شرکت سئو سایت چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین شرکت سئو سایت چه ویژگی‌هایی دارد؟

هر شرکتی به دنبال این است تا بتواند نام خود را در بهترین‌ها به ثبت برساند. حالا سوالی که مطرح می‌شود این است بهترین شرکت سئو سایت چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد تا یک کسب‌وکار بتواند به آن اعتماد کند؟ در اینجا قصد داریم 4 ویژگی را برای شما نام ببریم که بهترین شرکت‌ها باید از آن‌ها بهره‌مند باشند. فهرست زیر به خوبی این ویژگی‌ها را به شما نشان می‌دهد:

 • تحلیل‌گرا: همانطور که می‌دانید سئو در بین کسب‌وکارهایی قرار می‌گیرد که استراتژیک است؛ به همین علت نیازمند یک ذهن تحلیل‌گرا است. اگر شرکت سئویی که انتخاب می‌کنید قادر به درک استراتژی شما نباشد و یا نداند چه کلمات کلیدی را انتخاب کند، در آن صورت قطعا نمی‌تواند انتظاراتی که شما در ذهن را دارید برآورده سازد؛ پس ویژگی تحلیل‌گرا بودن نباید از یاد برده شود.
 • پاسخگو: همانطور که احتمالا حدس بزنید، شرکت‌های سئو مشغله زیادی دارند؛ اما این نباید دلیلی بر پاسخگو نبودن باشد. بهترین شرکت‌ها همواره باید باکیفیت‌ترین پشتیبانی‌ها را برای مشتریان خود در نظر بگیرند. در غیر این صورت باید هر لحظه منتظر سیلی از شکایات و انتقادات متعدد باشند.
 • انعطاف‌پذیری: هر کمپین سئو به همراه مشتریان خود دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند. هر کمپین باتوجه‌به مشتری ممکن است نیاز به تغییر داشته باشد؛ از این رو شرکت‌های سئو باید به اندازه کافی از خود انعطاف‌پذیری نمایش دهند.
 • شفاف بودن: هیچ چیز مبهمی در مبحث سئو جایی ندارد. هر شرکتی، چه کوچک و چه بزرگ، باید بتواند ریز به ریز استراتژی‌ها و اطلاعات خود را برای مشتری بازگو کند و به صورت کامل شرح دهد. در واقع بهترین شرکت سئو سایت باید شفافیت را در اولویت کارهای خود قرار دهد.
برای کنترل و مدیریت کسب و کار اینترنتی چه باید کرد؟

بهترین شرکت سئو سایت چرا باید نتایج را نشان دهد؟

کارفرما قصد دارد از پیشرفت کار خود مطلع باشد. در این راستا شرکت‌ها باید نتایج کار را به صورت جز به جز ارائه دهند. این نتایج باید به گونه‌ای باشند تا:

 • باعث افزایش قابلیت دیده شدن شوند.
 • باعث آگاهی از بهبود برند شوند.
 • منجر به افزایش فروش شوند.
 • باعث افزایش حاشیه رقابتی شما شوند.
 • مشتریان جدیدی را به سمت کسب‌وکار شما جذب کنند.
 • از ویژگی بلند مدت بودن برخوردار باشند.

همچنین به صورت بلند مدت با شما ارتباط برقرار کنند.

در انتخاب بهترین شرکت سئو سایت به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

در انتخاب بهترین شرکت سئو سایت به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

زمانی که به دنبال بهترین شرکت سئو سایت هستید، باید توجه به یک سری از نکات را در اولویت قرار دهید. هر کدام از این نکات اهمیت بالایی دارند و نباید نسبت به آن‌ها غافل باشید؛ از جمله:

 • تجربه: اگر بحث تجربه مهم نباشد، هر فردی می‌تواند سریعا پایه‌گذار یک شرکت سئو باشد و به خود نیز متخصص سئو بگوید. همین مسئله باعث شده است تا کسب‌وکارها برای تضمین موفقیت خود به دنبال بهترین شرکت‌های سئو باشند. زمانی که بهترین شرکت را انتخاب می‌کنید، تنها با یک نگاه می‌تواند متوجه شود که سایت شما چه چیزی کم دارد و برای موفقیت باید چه کارهایی انجام دهد. البته این بدان معنا نیست که شرکت‌های تازه‌کار نمی‌توانند به خوبی این کار را انجام دهند؛ اما به طور کلی قدرت تحلیل آن‌ها به اندازه یک تیم باتجربه نیست.
 • سابقه موفقیت: سابقه موفقیت نیز بسیار حائز اهمیت است. وقتی یک شرکت پروژه‌ای را قبول می‌کند باید نهایت تلاش و توان خود را به کار بگیرد تا بتواند آن را به موفقیت برساند. در واقع همین پروژه‌های کوچک و بزرگ هستند که یک رزومه عالی را می‌سازند؛ پس در جهت کسب رضایت مشتری، حتما نهایت تلاش خودتان را به کار بگیرید.
 • نظارت مداوم: بهترین شرکت سئو سایت باید به صورت مداوم فرایند نظارت را انجام دهد. با نظارت می‌توان میزان پیشرفت را مشاهده کرد و اگر مشکلی به وجود آمده است، در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به حل آن اقدام کرد. پس نظارت مداوم و پشتیبانی از دیگر مولفه‌هایی به حساب می‌آیند که نیازمند توجه هستند.
مطالعه بیشتر:   سئو سايت طلا فروشی
خدمات سئو

خدمات بهترین شرکت سئو سایت

سئو و بهینه سازی داخلی، سئو خارجی و مشاوره سئو از خدمات بهترین شرکت های سئو سایت می باشد. سئو و بهینه سازی داخلی که به آن ONE PAGE نیز می گویند به کلیه عملیات بهینه سازی گفته می شود که به صورت داخلی و بر روی سایت انجام می شود. از خدمات بهترین شرکت سئو سایت که به صورت سئو داخلی انجام می دهد عبارتند از :

 • بهینه سازی سرعت سایت
 • تولید محتوای سئو شده
 • بهینه سازی تگ های HTML داخل سایت
 • استفاده از انوع اسکیما
 • تحقق کلمات کلیدی و …

سئوی خارج که به آن ONE PAGE  هم گفته می شود به کلیه خدمات سئو گفته می شود که برای درک بهتر گوگل در فضای اینترنت صورت می گیرد سئوی خارجی گفته می شود.

از فعالیت های مهمی که سئوی خارجی انجام می دهد عبارتند از:

 • لینک سازی
 • رپورتاژ خبری
 • برندسازی
 • سوشیال سیگنال و…

مشاوره سئو برای کسب و کارهایی که قصد دارند خدمات سئوی خود را به بیرون نسپارند بسیار مناسب است. بهترین شرکت های سئو همیشه مشاوره های رایگان و دلسوزانه هایی به کسب و کارها ارائه می دهند. از طرفی مشاوره تخصصی و آنالیز سئو هم در این شرکت ها انجام می شوند.

هزینه بهترین شرکت سئو سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه بهترین شرکت سئو سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

میزان بودجه ای که برای سئوی سایت خود در نظر می گیرید  و یا هزینه بهترین شرکت سئو سایت به عواملی همچون میزان رقابت، هدف ها و مدت زمان برگشت سرمایه بستگی دارد. سئو یک بخش از کسب و کارهای دیجیتالی می باشد و باید این خدمات دیجیتالی را از یک شرکت باسابقه و مجرب دریافت کنید.

باید بدانید که برای کسب و کار خود به چه میزانی می خواهید هزینه کنید. در سئو هم مانند تبلیغات کلیکی و گوگل ادز به نتیجه فوری نمی توانید برسید و باید برای آن برنامه ریزی هایی سه ماهه، شش ماهه و یکساله داشته باشید.

تفاوتی که سئو با تبلیغات دارد در این است که نتایج  تبلیغات فورا به دست می ایند در حالیکه بهینه سازی سایت برای دریافت ورودی طبیعی به زمان نیاز دارد.

برای  تبلیغات به ازای هر یک کلیکی که انجام می دهید مبلغی دریافت می کنید ولی در سئو این گونه نیست وب سایت که سئو می شود بعد از مدتی ورودی های زیادی برای شما به طور رایگان دارد.

شرکت سئو

با کدام شرکت سئو کار کنیم؟

بعد از این که اهدافمان را مشخص کردید برای اینکه این اهداف را پیش ببرید نیاز دارید که از خدمات سئوی یک شرکت معتبر کمک بگیرید بنابراین نیاز دارید که اطلاعاتی راجب شرکت هایی که در زمینه سئو کار می کنند و لیستی ازبهترین شرکت های سئو را پیداکنید و برای این کار نیاز به پیداکردن آدرس و شماره تلفن دارید.

اگر شرکتی ادعا کرد که به شما سئوی تضمینی ارائه می دهد و سایت کاری شما را در رتبه اول گوگل قرار می دهد بدانید که کذب است و و ادعای این شرکت از واقعیت به دور است. به این خاطرکه تا زمانی که تسلط شما بر الگوریتم و قوانین کاری به صورت 100 درصدی نمی باشد چگونه می خواهید تضمین کند که در آن زمینه رتبه یک را به دست می آورید ولی با  اندکی تلاش کردن می توان به رتبه های بالاتر دست یافت. هم چنین فروش مال غیر از لحاظ شرعی و قنونی مشکل دارد و فروختن رتبه گوگل که تسلطی بر آن ندارید امری باطل است. بنابراین به ادعای بعضی از شرکت ها که شروع به تبلیغات کذب می کنند تا به هر طریقی شده آن پروژه را از شما دریافت کنند استنادی نکنید.

بعضی مواقع است که شرکت هایی وجود دارند که شاید زیاد معروف و سر زبان ها نباشند ولی بر روی سایت خود به رتبه های خوبی در زمینه بالابردن کلمات مربوط به سئو می رسند و به این ترتیب از اعتبار خوبی بهره مند می شوند.

مطالعه بیشتر:   چگونه سایت فروشگاهی را بهینه سازی کنیم؟

با این وجود بهتر است بدانید که اکثر شرکت هایی که در زمینه سئو کار می کنند از قدمت  و اعتبار خوبی برخوردارند و می توان به آنها اعتماد کرد.

هم چنین می توانید از از شبکه های اجتماعی مانند لینکدین  و اینستاگرام کمک بگیرید تا لیستی از بهترین شرکت های سئو در زمینه ارائه خدمات سئو را پیدا کنید البته این موضوع دارای نکات منفی نیز است به این خاطر که معمولا اکثر شرکت ها سعی میکنند در شبکه های اجتماعی از خود چهره ای مثبت بر جای بگذارند. ولی هنگامی که به مرحله عمل کردن می رسند دقیقا برعکس تمام حرف های خود عمل کرده و مشکلات زیادی در زمینه همکاری ایجاد می کنند.

علاوه بر جستجوهای آنلاینی که در این زمینه انجام می دهید بهتر است از افراد و متخصصینی که در زمینه سئو فعالیت می کنند نیز مشاوره بگیرید که دستیابی به آنها نیز از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و لینکدین زیاد کار سختی نیست چون اکثر این  متخصصان در زمینه سئو در این شبکه ها، معمولا دارای صفحات اختصاصی می باشند.

می توانید از کمک دوستان و همکاران خود استفاده کنید بالاخره ممکن است یکی از آنها قبلا شرکتی داشته باشد و با یکی از شرکت های سئو از قبل همکاری داشته باشد که می توان از این فرد اطلاعاتی در زمینه مشکلاتی که در روند سئو وجود دارد را بپرسید و او نیز قطعا به طور کامل برای شما توضیح خواهد داد و در مورد نوع همکاری و هزینه ها و مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد به شما اطلاعات زیادی خواهد داد و یا با شرکت هایی که در زیر فوتر به شکل بهینه سازی سئو توسط شرکت X درج شده است آشنا شوید و از کمک های آنها در این زمینه بهره گیرید.

وظایف شرکت سئو

وظایف شرکت های سئوکار

یک شرکت سئو با توجه به سابقه ای که در این زمینه دارد و فعالیت هایی که کرده است در زمینه ارائه پروژه های خود و همچنین با توجه به سختی و ارزش کار خود قطعا هزینه ای را دریافت خواهد کرد، ولی با این حال بهترین شرکت های سئو در این زمینه از سلسله وظایفی پیروی می کنند که عبارتند از:

 • باید بررسی کند که آیا آن سایت از لحاظ ساختاری برای موتورهای جستجوگر گوگل درست ساخته شده است؟
 • از گذشته یک سایت اطلاعاتی را جمع آوری کند مثلا در 3 ماهه اخیر برای سایت مور نظر از چه میزان محتوا و بک لینک هایی یا همان پیوندهای خارجی استفاده شده است؟
 • حال باید وضعیت رقبای شرکت هم بررسی کند تا بتواند با توجه به آن برای اینده شرکت برنامه ریزی کند و تصمیمات درستی را بگیرد و بتواند پروژه سئو آن سایت را قبول و مدیریت کند.
 • تولید محتوا و لینک سازی از مهمترین موارد می باشند بنابراین وقتی سایت را از لحاظ ساختاری و گذشته ای که داشته و همچنین رقبای خود مورد بررسی قرار داد امکانات مجموعه خود را هم بررسی می کند تا ببیند که می تواند این پروژه را به درستی انجام دهد و یا توانایی انجام این کار را دارد یا خیر؟
 • حال همه اطلاعات را در کنار هم قرار می دهد و نقشه راه را طراحی می کند.

ایجاد برندینگ و هم چنین افزایش سود رسانی به کسب و کار شما از جمله وظایف مهمی است که یک شرکت سئو کار باید انجام دهد.

معرفی بهترین شرکت های سئو کار:

معرفی بهترین شرکت های سئو کار

در رابطه با سئو نمونه کارهای قابل اعتمادی وجود دارند مانند فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، سایت تخفیفان و سایت مرکز آهن و … تعهد و پایبندی به درستی انجام کار، میزان رضایتی که از طرف مشتری کسب می کنید و اصولی انجام دادن روش های سئو باعث می شوند که یک شرکت در زمینه سئو جزو بهترین ها باشد. در این رابطه به معرفی بهترین شرکتهای سئو کار می پردازیم از جمله:

 • محتوامون: شرکت سئوکار محتوامون تمام تلاش خود را کرده است تا با بهره گیری از یک تیم ماهر و خلاق و مسئولیت پذیر بتواند از صفر تا صد یک پروژه سئو را به طور کامل مدیریت کند.

 تمامی این کارشناسان مجرب به صورت تمام وقت در دسترس کاربران و شرکت ها هستند و به صورت هفتگی و ماهیانه جلساتی را برگذار می کنند تا کارها و پروژه های خود را مورد بررسی قرار دهند و استراتژی های لازم را ایجاد کنند.

مطالعه بیشتر:   اسکیما چیست و چگونه با آن نتایج سایت را متحول کنیم؟

 هم چنین برای اینکه این شرکت هزینه های خود را کاهش دهد از سئوی خارجی به کمک شبکه هایی که ایجاد کرده است استفاده میکند و به کمک حذف واسطه ها توانسته است که با تیم کسب و کار های دیجیتالی ارتباطی مستقیم ایجاد کند.

 • سئوکار: از پروژه های تحقیقاتی در زمینه کامپیوتر، دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران می باشد و برای اینکه بتواند رتبه سایت ها را در صفحه نتایج گوگل ارتقا و بهبود بخشد به وجود آمد.

این شرکت با افراد کارشناس و با تجربه ای که در این زمینه دارد در زمینه سئو و بهینه سازی سایت موفقیت های زیادی کسب کرده است. هم چنین سئو سایت و طراحی وب سایت از مهمترین خدمات شرکت سئو کار می باشد  و خدمات سئو آن به دو دسته سئو سایت داخلی و سئوی سایت خارجی تقسیم بندی می شوند.

کارشناسان ان شرکت ابتدا وب سایت شما را بررسی می کنند و سپس لیستی از کارهایی که برای افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو با بهره گیری از فنون سئو انجام میشود را تهیه می کند.

 • مدیروب: هدف شکل گیری این سایت این است که کسب و کارهای اینترنتی و فروش و بازاریابی اینترنتی در ایران از لحاظ کمی و کیفی را بهبود بخشد. از ارزش های شرکت مدیروب می توان به ایجاد رضایت در مشتری، یادگیری مکرر، خلاقیت و تعهد کاری بالا و ایجاد الگوهای موثر در زمینه تجارت الکترونیم و تغییر پذیری اشاره کرد. در سایت مدیروب خدمات سئو انجام نمی شود و انجام خدمات مرتبط با وب در شرکت آرمانیک که زیرمجموعه ای از شرکت مدیروب است  انجام می شود.
 • از جمله خدمات سئویی که این شرکت ارائه می دهد می توان به لینک دهی صفحات در داخل سایت، ساختار و چیدن درست کلمات در کنار یکدیگر، دسته بندی کردن مطالب، تعداد بک لینک ها و استراتژی سئوی رقبا، آدرس و لینک دهی سایت مطابق با فرایند سئو، ارسال پروپوزال و مشاوره در زمینه انالیز کردن سایت، سختی کلمه کلیدی، میزان اعتبار دامنه و … اشاره کرد.
 • وبسیما: از قدیمی ترین شرکت های سئوکار می باشد و در لیست برترین شرکت های سئوکار می باشد. این قدیمی بودن و برندی که وبسیما دارد باعث می شوند که هزینه های بهینه سازی سایت از حالت عادی بیشتر شوند. در حال حاضر بیشتر خدمات وبسیما مربوط به آموزش و اکادمی شرکت می باشد ولی درکنار آن به کارهایی مانند طراحی سایت و سئو هم می پردازد.
 • فرین آکادمی: شرکت فرین آکادمی به انتقال تجربه های علمی کسب و کارهای دیجیتالی در بازار ایران می پردازد. افزایش میزان رتبه یک سایت در موتورهای جستجو، افزایش فروش یک سایت، بازاریابی شبکه های اجتماعی، طراحی سایت به صورت حرفه ای و … از جمله خدماتی می باشند که شرکت فرین آکادیم ارائه می دهد. همچنین کلیه خدمات مشاوره سئو توسط موسس شرکت فرین آکادمی یعنی آقای امین هاشمی برگزار می شود. سئوی داخلی و خارجی و سئوی تکنیکال وب سایت در این جلسات مشاوره مطرح می شود. هم چنین برای اینکه یک سایت بتواند رتبه بالاتری در جستجوگر گوگل پیدا کند راهکارهایی را ارائه می دهد و برنامه هایی مانند افزایش رتبه رقبا، افزایش نرخ تبدیل و رشد نتایج در سرپ ها و برنامه هایی برای لینک سازی خارجی ارائه می دهد. حتی بعد از اینکه جلسات مشاوره شما با شرکت فرین آکادمی تمام شود باز هم می توانید از پشتیبانی خدمات این شرکت استفاده کنید، تمرکز این شرکت به طور مداوم بر روی سئو می باشد.
سخن آخر

سخن آخر

برای اینکه بتوانید بهترین شرکت سئو سایت را پیدا کنید، نیاز است نکات گوناگونی را مد نظر خود قرار دهید. این نکات اهمیت بالایی دارند و در واقع کلید پیدا کردن بهترین شرکت هستند. سعی کردیم مهم‌ترین این نکات را برای شما شرح دهیم. یک شرکت باید تجربه بالایی داشته باشد و پروژه‌هایی که مسئولیت آن‌ها را قبول می‌کند با موفقیت پشت سر بگذارد و یک سابقه فوق‌العاده را برای خود بسازد. اگر می‌خواهید در کسب‌وکار خود پیشرفت کنید و حاشیه امنی را از رقبای خود بسازید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با مجموعه ما تماس برقرار کنید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *