بک لینک کامنتی

MohtavaMoon

درخواست مشاوره

به مشاوره با کارشناس دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید؟

بک لینک کامنتی بخشی از خدمات سئو است که کاربران میتوانند در آن نظر بدهند. اصلی ترین عامل تعیین کننده جایگاه شما در نتایج موتورهای جست و جو، بک لینک های موجود در سئو هستند. برای اطلاعات بیشتردر مورد بکلینک کامنتی و خرید بک لینک با ما همراه باشید.

بک لینک کامنتی

بک لینک کامنتی چیست؟

یکی از فاکتورهای مهم سئو خارجی، ساخت لینک های خارجی یا بک لینک است. بک لینک کامنتی یک فرآیند توسعه ارتباط شما با دیگران است. بک لینک کامنتی جایی است که از وبلاگ هایی که شبیه به وب سایت شما هستند و مرتبط به سایت شما هستند بازدید می کنید و نظر ارسال می کنید. در ساخت بک لینک از روش ها و تکنیک های مختلفی استفاده می کنند که که یکی از این تکنیک ها استفاده از بک لینک کامنتی است. بک لینک کامنتی یکی از گزینه های مناسب در حوزه کسب و کار با رقابت بالا و یا در استراتژی های لینک سازی لایه ای است. برای انتشار بک لینک کامنتی دو حالت وجود دارد، کامنت به طور مستقیم منتشر می شود و یا تحت بررسی قرار می گیرد. در هر وبلاگی بخشی وجود دارد که کاربران در آن نظر می دهند. در واقع بک لینک دادن در نظرات یکی از روش هایی است که ما می توانیم برای ایجاد لینک از آن استفاده کنیم. شما از طریق کامنت گذاری وبلاگ ها می توانید با سایر وبلاگ نویسان و مخاطبان آنها ارتباط برقرارکنید.

بک لینک کامنتی

فرایند کامنت گذاشتن

هنگام مطالعه مقاله ای می توانید نظرات خود را درباره آن مقاله در انتهای آن بنویسید. معمولا فرایند کامنت گذاشتن در سایت به این شکل است که باید شما بخش های مختلفی از اطلاعات شخصی را وارد کنید تا نظر شما ثبت شود. منظور از اطلاعات شخصی ذکر کردن نام و وارد کردن ایمیل است. زمانی که شما کامنت را بارگذاری کردید پیوند وبسایت را می توانید در کنار کامنت خود وارد کنید. زمانی که شما برای سایتی کامنت می گذارید باید معیارهایی را در نظر بگیرید.

مطالعه بیشتر:   ۱۰ تکنیک سئو کلاه سیاه از زبان گوگل

برای مثال از گذاشتن کامنت های بی ربط به موضوع سایت خودداری کنید و سعی کنید کامنتی که میزارید از کلماتی استفاده کنید که خواننده متوجه ازرزشمندی محتوای داخل سایت شما شود. بک لینک کامنتی به معنای آن است که شما پست های محبوب دیگر وبلاگ ها درباره یک مطلب را جستجو کنید و از طریق گذاشتن کامنت در زیر آنها با وبلاگ و مخاطبان آن در ارتباط باشید. توجه کنید که موضوع کامنت شما باید با موضوع پست اشتراک داشته باشد. برای مثال نباید در پای یک پست که مطلب آن برای ورزش است مطلبی درباره قرمه سبزی را به اشتراک بگذارید.

بسیاری از افراد برای ارزیابی ارزش یک پست، کامنت های آن را مطالعه می کنند و به آن ارزش می دهند. به دلیل اینکه نظرات مردم یکی از بهترین راهنماها برای مخاطبان است از این رو کامنت گذاری وبلاگ می تواند ترافیک هدفمندی برای صفحه شما ایجاد کند. کامنت باید شامل وب سایت شما به همراه انکر تکست مربوطه باشد که می خواهید برای آن رنک بگیرید. این کار در نهایت یک بک لینک ایجاد می کند و باعث می شود که رتبه ی سایت شما در نتایج جستجو بهبود یابد.

بک لینک کامنتی

تاثیر بک لینک کامنتی در سئو

یکی از سالم ترین و بهترین راه ها برای ایجاد لینک در سایت های مختلف دادن نظر و یا اظهار نظر کردن درباره یک مطلب است. وبلاگ نویس ها از طریق اظهار نظرهای کاربران و مخاطبان خود مقالات و نوشته های خود را بهتر از قبل می نویسند و مقالات خود را نیز ویرایش و آپدیت می کنند.

مطالعه بیشتر:   لینک سازی لایه به لایه و تاثیر گذاری عالی

هنگام مطالعه مقاله ای می توانید نظرات خود را درباره آن مقاله در انتهای آن بنویسید و مهم نیست که نظر شما مثبت است و یا منفی. توجه داشته باشید کامنتی که در دیدگاه گذاشته می شود مرتبط با محتوایی باشد که نوشته شده است. اگر به صورت درست کامنت در سایت گذاشته شود تاثیر مثبت در سایت یا وبلاگ سئویی شما خواهد داشت. یکی از مزایای کامنت گذاشتن، ارتباط برقرار کردن بهتر مخاطب با مطلب است. اگر سوالی برای آنها پیش آید، کامنت های دیگران میتواند به سوالات آن ها پاسخ دهد.

یکی دیگر از مزایا و ویژگی های بک لینک کامنتی جذب ترافیک برای وب سایت است. کامنت ها اگر در سایت های مرتبط و همچنین معتبر با محتویات آن صفحه درج شوند می توانند در هدایت کاربران به سایت شما تاثیر مثبتی داشته باشند. توجه داشته باشید که در دنیای بازاریابی دیجیتال هیچ کاری نمی تواند شما را به صورت مطلق به هدف خود برساند. اگر در وبلاگ هایی که امکان گذاشتن نظر و دیدگاه وجود دارد بتوانید لینک سازی را انجام دهید و از یک استراتژی درستی استفاده کنید قطعا ایجاد بک لینک به صورت گذاشتن کامنت می تواند تاثیر مثبتی بر روی سئو سایت ایفا کند، در واقع مساله چگونگی استفاده از آن است.

اگر به درستی از کامنت گذاری وبلاگ ها استفاده کنید می توانید از طریق آن رتبه سئو صفحه خود را افزایش دهید. در ادامه به برخی از نکته های بهبود عملکرد بک لینک کامنتی اشاره میکنیم.

کامنت مارکتینگ

بهبود عملکرد بک لینک کامنتی

‌ اگر می خواهید کیفیت سئوی خود را افزایش دهید باید به نکات زیر توجه کنید:

  • صفحه مورد نظر شما نباید تعداد زیادی لینک خروجی در بخش نظرات خود داشته باشد. در صفحاتی که بیش از ۵۰ نظر دارند از ایجاد پیوند خودداری کنید.
  • پیوندها نباید محتوای اسپمی یا صفحات قمار باشد.
  • DAیک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ و مربوط به اعتبار سنجی صفحات است. بهتر است DAسایت را بررسی کنید و صفحات با DAبالاتر از ۳۰ را انتخاب کنید.
  • سایت هایی که برای نظر دادن نیاز به ورود کاربر دارند بهتر می توانند به سئوی سایت شما کمک کنند زیرا کمتر اسپم می شوند.
مطالعه بیشتر:   بک لینک های اسپم سایت چیست؟

سایت مناسب برای گذاشتن کامنت و لینک

در ابتدا باید سایت هایی را که مرتبط با کسب و کار شما هستند را پیدا کنید تا از آن طریق بتوانید کاربران هدفمند خود را روانه سایتتان نمایید. هر چه قدر کامنت ها سودمند باشد باز اگر سایت مرتبط نباشد تاثیر زیادی نخواهد داشت. پس باید سایت هایی را پیدا کنید که با صنعت شما یکی باشد یا درباره صنعت شما مطلبی در آنجا گذاشته شده باشد. نکته دیگری  که باید در گذاشتن کامنت در سایت های مرتبط در نظر بگیرید دارا بودن اعتبار دامنه بالا است. در صورتی که اعتبار دامنه زیاد نباشد گذاشتن کامنت شما تاثیر زیادی در افزایش رتبه نخواهد داشت. DAمیزان رتبه بندی یک سایت در صفحات نتیجه موتور جستجو را پیش بینی می کند.

نکات مهم

نکات مهم

اصلی ترین عامل تعیین کننده در نتایج موتورهای جست و جو، بک لینک ها هستند. شما هنگام مطالعه مقاله می توانید نظرات خود را درباره آن مقاله ثبت کنید. شما از طریق کامنت گذاری وبلاگ ها می توانید با سایر وبلاگ نویسان و مخاطبان آنها ارتباط برقرارکنید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *