چگونه به شکل ارگانیک ترافیک سایت را افزایش دهیم؟

MohtavaMoon

درخواست مشاوره

به مشاوره با کارشناس دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید؟

اگرامروزه شما برای زیاد شدن ترافیک ارگانیک وب سایت خود هستید، انرژی و وقت زیادی را باید در راستای شکل گیری  آن صرف کنید. محتوای طولانی راهی مناسب، راحت و فوق العاده  برای افزایش ترافیک ارگانیک وب سایت شما می تواند باشد‌. برای زیاد شدن ترافیک ارگانیک وب سایت هرچه وب سایت شما در حالات بسیار زیادتری از اصلاحات مربوطه به محصولات و خدمات شما استفاده کند، از رتبه بندی بهتر و عالی تری  برخوردار است.

مطالعه بیشتر: خدمات سئو

نکات مهم در افزایش ترافیک و بازدید از وب سایت

نکات مهم در افزایش ترافیک و بازدید از وب سایت

 • توجه داشتن به مسائل فنی سایت: مانند سرعت و امنیت وب سایت ها.
 • تولید یک محتوای عالی در وب سایت: حتی یک محتوای معمولی و خوب جوابگو نیست و محتوا باید برگرفته از عناوین عالی باشد.
 • دقت زیاد به طراحی موبایل: به دلیل افزایش تعداد بازدید های موبایل باید به طراحی آن توجه و دقت فراوان داشت.
 • دریافت و استفاده از سیگنال های موثر از صفحات اجتماعی: صفحات اجتماع محل و معیار مناسبی برای درک نیاز های مشتری و دریافت سیگنال ها برای افزایش ترافیک و بازدید وب سایت می باشد.
 • نوشتن وبلاگ مهمان برای وب سایت خود.
افزایش ترافیک ارگانیک سایت با تبلیغ کردن رایگان

افزایش ترافیک ارگانیک سایت با تبلیغ کردن رایگان

همان طور که می دانید برای جذب مخاطب در هر نوع از تبلیغات به انواع و حالات مختلف قابل استفاده است. و در دنیای امروزی فقط روش ها تغییر داشته است. همان طور که می دانید تبلیغات ها به دو دسته از تبلیغات پولی و تبلیغات رایگان تقسیم می شوند. که هرکدام مزیت ها و معایب خود را دارد و مدت نتیجه گیری متفاوتی می تواند داشته باشند. در روش تبلیغ رایگان و ارگانیک اگر مایل به پرداخت هزینه برای تبلیغات ندارید. و یا کل تفکرتان به صورت ارگانیک و طبیعی است روش هایی وجود دارد که بدون صرف هزینه و پول به راحتی و حتی یک ریال می توانید کسب و کار های خود را تبلیغ کنید.

مطالعه بیشتر:   طراحی سایت با وردپرس

این نکته به طور کلی روشن کننده است که ما در ابتدا به آن نگاه می کنیم. جستجوی تبلیغات در برنامه های اجتماعی و تبلیغات نمایش داده شده همه راه حل های مناسب و خوبی برای جذب بازدید، ایجاد نام های تجاری شما و معرفی کردن سایت شما است. اگر می خواهید بازدید بیشتر از سایت باعث فروش بیشتری برای شما شود باید  استفاده ازکلمات کلیدی را با هدف تجاری را به صورت بخشی ازحالت  های تبلیغات خود  مورد هدف قرار دهید. رقابت ها  برای این عبارت جستجو می تواند نگران کننده باشد‌. اما بازدیدهای آن می تواند ارزشش بالایی را داشته باشد.

داشتن تجربه به ما نشان خواهد داد که تبلیغات گوگل علاوه بر داشتن هزینه های که تبلیغات در سایت های پر بازدید کننده مانند تبلیغات سایت از طریق نوشتن وبلاگ ، سایت های مربوط به درج آگهی، استفاده از تبلیغ های اینستاگرام از روش های مفید و موثر برای افزایش ترافیک سایت به روش ارگانیک می باشد.

ترافیک ارگانیک وب سایت چیست؟

ترافیک ارگانیک وب سایت چیست؟

در ادامه این سوال برای شما پیش می آید که برای سئو سایت وکالت به چه ابزار و امکانات و فعالیت هایی نیاز دارید؟ در حالت کلی می توان گفت سئو سایت روند مشخصی دارد و فارغ از محتوای سایت می توان پیش نیاز هایی را برای آن تعریف کرد اما باز هم برای شما این سوال پیش می آید که این پیش نیازها چه مواردی هستند؟ در ادامه به توضیح برخی از این پیش نیاز خواهیم پرداخت.

 • پیکربندی سئو و تنظیمات اصولی URL ها
 • توجه به سرعت سایت و افزایش سرعت بالا آمدن صفحه ها
 • تحقیق و تعیین کلمات کلیدی
 • تولید محتوای سئو شده
 • طراحی سایت به شکلی کاربرپسند یعنی UL و UX قوی
 • Responsive بودن سایت و نمایش سایت به درستی در موبایل و دسکتاپ و تبلت
 • بهینه سازی off page و on page  سایت شما
مطالعه بیشتر:   نحوه انتخاب بهترین سایت ها برای انتشار ریپورتاژ آگهی
تلاش برای افزایش ترافیک ارگانیک وب سایت

تلاش برای افزایش ترافیک ارگانیک وب سایت

شاید این سوال ذهنتان را درگیرکند که اگر در نتیجه های برتر گوگل دیده شویم چه دلیلی به روش های دیگر درراستای افزایش بازدید سایت است. حالا باید دانست که در واقع به خودی خود سئو می تواند سهم بالا و قابل توجه ای از ترافیک را به صفحه شما جذب خود کند، ولی همه ی آیا این ترافیک ها به یک اندازه نیستند. تغییر کیفیت ترافیک جذب شده، شامل از جمله کاربرانی با احتمال تبدیل آن به مراتب بالا است.

به نظر می رسد که میزان برگشت سرمایه های بالایی داشته و همچنین باید در دستورکارهای شما قرار بگیرید. همچنین نباید سئو را دست کم گرفت زیرا که همه ی وب سایت های برتر و موفق با داشتن جایگاه و اندازه ترافیک هایی که دریافت می کنند باید به روش بهتر شیوه ی سئو را انجام دهند تا از جریمه ای که گوگل در نظر می گیرد بتوان جلوگیری کرد. در مواقعی که فضای موجود کمی در راستای بهینه کردن موتور جستجو قرار دارد، تنوع و روش های مختلف می تواند راه های ورود ترافیک مفید باشد.

 

دیگران نیز مطالعه کرده اند: خرید بک لینک

ساخت لینک برای افزایش ترافیک ارگانیک وب سایت

ساخت لینک برای افزایش ترافیک ارگانیک وب سایت

به طور کل ساخت  لینک  برای وب  به صورت یک راه حل   مناسب برای ساخت شبکه و افزایش صفحه های یک وب سایت است.ساخت لینک برای یک سایت مانند این است که شما کسب و کارهای خود را به دیگران معرفی کنید. این روش برای موتور جستجو می تواند ارزشمند واقع شود و باعث بالا رفتن صفحات وب سایت شما شود  و در نتیجه به افزایش بازدهی و ترافیک ارگانیک سایت شود. از روش های مهم ایجاد  لینک برای یک وب سایت می تواند کاربردی باشد روش ساخت طبیعی است که یک کسب و کار از شما می تواند  منبع مفیدی برای یک خدمت خاص یاد کند.

مطالعه بیشتر:   ۱۰ تکنیک سئو کلاه سیاه از زبان گوگل

در این رابطه  با این موضوع بهتر است از وب سایت هایی با محتوایی شبیه به کسب و کار خود کمک بگیرید. به خاطر این که لینک های ساخته شده در این سایت ها از ارزش بالاتری نسبت به انواع دیگر لینک ها برخوردار هستند. فراموش نکنید لینک با کیفیت برای یک سایت با کارکرد های شبیه موضوعا خود دریافت کنید   شاید از هزاران لینک تصادفی برای شما ارزشمند تر خواهد بود.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *