MohtavaMoon

درخواست مشاوره

به مشاوره با کارشناس دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید؟

خدمات سئو(seo) فعالیت هایی است که در داخل وب سایت و خارج از وب سایت انجام میشود تا کلمات کلیدی وب سایت مورد نظر در صفحات اول موتورهای جستجوگر قرار بگیرد. وتا زمانی که وب سایت ها وجود دارند این فرآیند مهم نیز وجود خواهد داشت. از مهمترین خدمات سئو برای وجود وب سایت در صفحات اول برطرف کردن تمامی مشکلات فنی موجود درسایت میباشد. متخصصین مجرب سئو جهت رشد و بهبود رتبه وب سایت لینک سازی را مهمترین بخش سئو میدانند. به طوری که میتوان گفت بک لینک های با کیفیت بالا جزو مهمترین فاکتور های موتورهای جستجوگر مانند گوگل میباشد. از دیگر خدمات سئوهای خارجی قرار دادن نام برند و وب سایت مورد نظر در اختیار شبکه های اجتماعی میباشد که مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار میگیرد. در دنیایی که بیشتر مخاطبان در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فعالیت دارند و یا مورد استفاده قرار میدهند دارندگان وب سایت برای بهتر دیده شدن، اطلاع رسانی خدمات خود، ارتباط با مخاطبان جامعه هدف و تبلیغات میتوانند از رپورتاژهای آگهی استفاده کنند چرا که رپورتاژها تاثیر بسزایی روی سئو خواهند داشت. میتوان گفت رپورتاژها نوعی بازاریابی اینترنتی در دنیای وب هستند که در قالب یک عکس و یا حتی کلمه کلیدی خدمات شما را در یک قالب خبری در سایت های داخلی و خارجی انتشار میدهند. اگر شما یک رپورتاژ قوی در اختیار داشته باشید با انتشار آن میتوانید حرف خود را به گوش مخاطبان جامعه هدف خود برسانید. توجه داشته باشید ثبت رپورتاژ افزایش رتبه سایت شما را به همراه خواهد داشت.

کاربرد رپورتاژ چیست؟

کاربرد رپورتاژ چیست ؟

با خرید رپورتاژ میتوانید در سایت های خارجی لینک سازی کنید چرا که رپورتاژها در سایت هایی با اعتبار دامنه بالا نتایج بهتری ارائه میدهند و رتبه بندی کلمات کلیدی وب سایت به مراتب افزایش چشمگیری خواهد داشت. با توجه به اهمیت و کاربرد رپورتاژها چگونگی خرید رپورتاژ آگهی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. با توجه به قوی تر شدن الگوریتم های گوگل خرید رپورتاژهای آگهی نیز به مراتب سخت تر خواهد شد. میتوان گفت با وجود چنین اتفاقی باز هم جای نگرانی وجود ندارد چرا که متخصصین سئو همواره از الگوریتم های گوگل نیز جلوتر خواهند بود و میتوانند به راحتی خدمات لازم جهت برتر بودن وب سایت مورد نظر را در موتورهای جستجوگر و شبکه های اجتماعی ارائه دهند. بر خلاف تصور افراد باید گفت رپورتاژها خود از بهترین و باکیفیت ترین انواع بک لینک هستند. کیفیت و تاثیر ریپورتاژها در سایت به نحوه نگارش ریپورتاژمورد نظر و استراتژی های سئو هرسایت بستگی دارد. شما به صورت کلی میتوانید در سه منبع اصلی رپورتاژ های خود را به ثبت برسانید.

 

این مقاله را نیز بخوانید: خرید بک لینک

انواع سبک رپورتاژدر ها را بشناسید

انواع سبک رپورتاژدر ها را بشناسید

 • خرید رپورتاژدر آگهی های خبری از سایت های خبری که یکی از بهترین و موثر ترین راهها جهت ثبت رپورتاژ میباشند چرا که این سایت ها به صورت روزانه در حال فعالیت هستند و از اهمیت بالایی برخوردار میباشند. هزینه ثبت رپورتاژدر این سایت ها در قالب های مختلفی ارائه میشود که با توجه به رپورتاژ و استراتژی آن و همچنین سایت مورد نظر متفاوت خواهد بود و شما میتوانید از طریق ارتباط با مجموعه از هزینه های آن مطلع شوید. توجه داشته باشید انتشار تمامی رپورتاژها مطابق با استراتژهای تعیین شده میباشد و امکان تولید محتوا برای رپورتاژ انجام خواهد گرفت و دارای ضمانت یکساله خواهند بود.
 • خرید رپورتاژدر آگهی های وبلاگی، انتشار رپورتاژ در وبلاگهای فعال که منظور از وبلاگهای فعال تنها تخصصی بودن موضوعات و محتواهای وبلاگها نیست بلکه بروزرسانی پی در پی و مکرر وبلاگها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که این به روز رسانی های مکرر اعتماد سازی بالایی در گوگل به همراه خواهد داشت و این اعتماد سازی ارزش و اعتبار رپورتاژ را بالا خواهد برد.
 • خرید رپورتاژ از وب سایت های دانشگاههای معتبر با پسوند EDU ، همانطور که میدانید دانشگاههایی که دارای پسوند EDU میباشند از اعتبار و قدرت بالایی برخوردار هستند. خرید رپورتاژ از این وبلاگها اعتبار و قدرت بالایی به سایت شما خواهد داد. نظر به اینکه این مجموعه دارای وبلاگ های معتبر دانشگاهی میباشد میتوانید از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

تاثیر رپورتاژ در برندسازی

علاوه بر سایت ها و وبلاگهای معتبر جهت انتشار رپورتاژهای خود میتوانید رپورتاژهای مورد نظر را در شبکه های اجتماعی که بیشترین مخاطبان را در دنیای مدرن امروز در برگرفته است ثبت کنید. توجه داشته باشید به دلیل اختصاصی بود منابع انتشار رپورتاژها باید استراتژیهای رپورتاژها با دقت خاصی صورت بگیرد. در صورت عدم آگاهی لازم برای استراتژی لینک سازی در رپورتاژها میتوانید از مشاورین متخصص مجموعه راهنمایی های لازم را دریافت کنید. رپورتاژها از مزایای زیادی برخوردار هستند. همانطور که گفته شد از کارکردهای مهم و اساسی رپورتاژها برندسازی و آگاهی از برند میباشند. امروزه به دلیل بازدیدهای زیاد و استفاده مخاطبان از سایت ها و شبکه های اجتماعی میتوانید با استراتژیهای مناسب جهت انتشار رپورتاژها بازدید برند و محصولات خود را چند برابر کنید. انتشار رپورتاژها در کانال های پر مخاطب  و وب سایت های معتبر و پربازدید باعث آگاهی کامل مخاطبان از برند شما میشود و افزایش اعتبار برند شما را نیز به همراه خواهد داشت. این تداوم انتشار و قرار دادن لینک در کلید واژها باعث فالو شدن از سایت های معتبر شده که این خود باعث رتبه بالا در نتایج گوگل خواهد بود.

باتوجه به اهمیت و کاربرد رپورتاژها در برند سازی و اهمیت آن در آگاه سازی مخاطبان جامعه هدف لازم است نکات مهمی را جهت تهیه رپورتاژها رعایت کنید.

اصول اولیه تهیه یک رپورتاژ آگهی

در اینجا به نکات مهمی جهت تهیه یک رپورتاژ اگهی اشاره خواهیم کرد.

 • همانطو که میدانید هر متنی ساختار مشخصی دارد که باید اصول و قواعد آن به طور کامل رعایت شود. رپورتاژها نیز شامل این ساختار و قواعد میشوند و شما باید ساختار این نوع از نوشتار را به طور صحیح رعایت کنید.
 • رپورتاژها همانطور که میدانید اطلاع رسانی و ارتباط با مخاطبین از طریق متنی میباشد که ماهیت مقاله ای دارد و قرار نیست تبلیغات به صورت مستقیم انجام بگیرد.
 • تمامی ارزش و اعتبار یک رپورتاژ خوب منحصر به فرد بودن آن است یعنی نباید رپورتاژ آگهی شما کپی باشد یا شباهت زیادی به رپورتاژهای آگهی دیگر داشته باشد.
 • توجه داشته باشید که حتما از کلمات کلیدی اصلی و هم کلمات کلیدی هم خانواده استفاده کنید چرا که این کار علاوه بر بهبود در سئو سایت این امکان را به مخاطبان میدهد تا خیلی زود متوجه تمرکز شما بر روی مسائل مربوط به کارتان و موضوع مورد نظر شما در رپورتاژ آگهی شما شوند.
 • از مهمترین نکاتی که باید در رپورتاژ آگهی خود رعایت کنید ایجاد حس کنجکاوی در مخاطب میباشد. علاوه بر ارائه محصولات خود و ویزگی های آن باید مخاطب متوجه این موضوع شود که محصول شما چه خدماتی دارد و چه نیازی از آنها برطرف میکند.
 • از انتخاب یک تیتر جذاب در رپورتاژهای آگهی غافل نشوید. طبیعتا استفاده از یک تیتر جذاب مخاطب را ترغیب به باز کردن لینک رپورتاژ شما و خواندن مطالب میکند. نوشتن یک تیتر جذاب کار ساده ای نخواهد بود و به دانش و تخصص نیاز دارد و شما میتوانید با همکاری متخصصین مربوطه در این زمینه بهترین و جذاب ترین تیتر را برای رپورتاژ خود انتخاب کنید.
 • مطمئنا استفاده از تصاویر ویژه مربوط به موضوع کسب و کارتان در رپورتاژها جذابیت و تاثیرپذیری زیادی جهت جذب مخاطب به همراه خواهد داشت.
 • دقت کنید مخاطبان شما در قالب رپورتاژ بیشتر به دنبال حل مشکلات خود هستند و از خواندن مطالب طولانی امتناع خواهند کرد پس بهتر است از مطاب کوتاه و مفید تنها جهت رفع نیاز های مخاطبان خود استفاده کنید.

علاوه بر نکات مهم و کلیدی که برای نوشتن ریپورتاژ گفته شد به صورت مختصر و کلیدی نکاتی در مورد رپورتاژهای آگهی جذاب به شما ارائه خواهیم کرد. از جمله این موارد : میتوانید از جملات ساده و قابل درک برای رپورتاژ آگهی استفاده کنید، به هنگام نوشتن متون از ساختار و قواعد صحیح  ستفاده کنید، داشتن کیفیت بالا در محتواهای متنی در جذب مخاطب بسیار حائز اهمیت خواهد بود، استفاده از جملات صحیح و مناسب جهت جذب مخاطبان جامعه هدف از اهمیت  بالایی برخوردار است، میتوانید با استفاده از موضوعات جذاب و به روز مخطبان را علاقه مند به بازدید از رپورتاژ خود کنید که باعث افزایش اعتبار نیز خواهد شد، سعی کنید نتیجه گیری و کال تو اکشن صحیح داشته باشید، اصول نگارشی را در متون رپورتاژ آگهی رعایت کنید.

قیمت رپورتاژ آگهی

حال که با اصول و شرایط رپورتاژ آشنا شدید باید بدانید جهت تهیه رپورتاژ آگهی، تعرفه و قیمت رپورتاژ آگهی در هرسایتی حتی با زمینه های کاری مشترک متفاوت هستند چون مرجع معتبر جهت ثبات قیمت رپورتاژهای آگهی وجود ندارد و هر سایتی با توجه به قوانین داخلی خود سایت قیمت پیشنهادی ارائه میدهد. توجه داشته باشید جهت سفارش رپورتاژآگهی از کیفیت سایت و قدرت دامنه و قدرت صفحه آگاهی کامل به دست بیاورید و سایت ها را با هم مقاسیه کنید تا به انتخاب دلخواه خود برسید.

جهت انتشار رپورتاژ آگهی میتوانید از پلتفرم های انتشار آگهی استفاده کنید. این پلتفرم ها به کسب‌وکارها کمک می کنند تا شما بتوانید از وب‌سایت‌های منتشرکننده در حوزه‌های مختلف و لیست قیمت‌ها باخبر شوید. از این رو کسب‌وکارها جهت خرید رپورتاژ آگهی ارزان و دائمی می‌توانند راحت‌تر و مناسب‌تر تصمیم‌گیری کنند و وب‌سایت‌های مناسبی جهت کر خود انتخاب کنند. پلتفرم انتشار آگهی سعی می‌کند مقرون‌به‌صرفه‌ترین قیمت‌ها را در اختیار کسب‌وکارها قرار دهد و پکیج های رپورتاژ آگهی ویژه‌ای طراحی کند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *