درخواست سئوکار

درخواست سئوکار

تیم محتوامون برای درخواست سئوکار چندین نکته را همچون سابقه کار فرد، میزان تخصص و مهارت، تسلط به تولید محتوا،  تسلط به برنامه هایی مثل وورد و اکسل، رعایت نکات نگارشی و… بررسی می کند. زیرا سئوکار باید دانش و مهارت کافی را در بهینه سازی سایت داشته باشد. چنان چه به طور کلی اطلاعاتی درباره کار سئو دارید و مایل هستید در این حوزه کار کنید ادامه ی این مقاله را از دست ندهید.

استخدام سئوکار دورکار

همانگونه که می دانید افراد زیادی این روزها به دنبال کارهای دورکاری هستند؛ دورکاری موجب صرفه جویی در وقت و همچین هزینه های رفت و آمد می شود و برای افرادی که به دنبال کار پاره وقت هستند و نمی توانند تمام روز را سر کار باشند بهترین گزینه است. خوشبختانه سئو امکان دورکاری دارد و شما می توانید در منزل نیز کار کنید. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی که در سایت وجود دارد با تیم محتوامون تماس بگیرید و درباره شرایط کار با آن ها صحبت کنید.

درخواست سئوکار برای محتوامون

آیا محتوامون افراد مبتدی را استخدام می کند؟

اگر اطلاعات و دانش کمی در زمینه خدمات سئو دارید و با دیدن آگهی درخواست سئوکار وسوسه شده اید که برای خود درآمدی داشته باشید ما به شما پیشنهاد می کنیم که در دوره های آموزشی شرکت کنید تا کار را به شکل اصولی یاد بگیرید و به شکل تخصصی با استراتژی ها و تکنیک های سئو آشنا شوید. بعد از گذراندن دوره های آموزشی و کسب تجربه می توانید در محتوامون کار کنید.

مطالعه بیشتر:   آشنایی با ابزار گوگل کیورد پلنر

درخواست سئوکار حرفه ای

قطعا هر گروهی تمایل به استخدام بهترین ها و حرفه ای ترین ها را دارد و گروه محتوامون نیز از این قاعده مستثنی نیست. چنان چه دانش و تخصص کافی در زمینه بهبود وضعیت سایت و موتورهای جستجو دارد و با استراتژی های سئو آشنا هستید می توانید رزومه خود را برای کارشناسان محتوامون ارسال کنید. البته باید به این نکته اشاره کنیم که اگر به عنوان یک سئوکار حرفه ای استخدام می شوید باید با ابزارهایی همچون Goggle Analytics,  Moz, Search console و SEMRUSH آشنا باشید و بتوانید با آن ها کار کنید. مهارت ارتباطی نیز یکی دیگر از ویژگی های سئو کار حرفه ای است که در زمان استخدام شما به آن توجه می شود.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *