سئو موبایل

سئو موبایل

حدوداً نصف مردم جهان از دستگاه تلفن های همراه و جستجو در اینترنت استفاده می کنند اگر می خواهید وب سایت خود را از لحاظ خدمات سئو برای موبایل بهینه کنید و مخاطبین خود را از دست ندهید این مقاله را  در رابطه با استراتژی سئو موبایل مطالعه کنید.

طراحی واکنش گرا

یک طراح وب طوری نشان می دهد که به نوعی تمامی محتوا و چیدمان موبایل شما را به درستی طراحی کرده است، بنا بر همین تضمین اطمینانی بین مشتریان و کاربران ایجاد شده و ازآن استفاده می کنند. همچنین طراحان راهی برای ربات های موتور جستجو فراهم می کنند تا به راحتی در صفحه های مختلف سرچ و رتبه بندی کند.

ساخت پاپ آپ برای موبایل

پاپ آپ های اضافی و مضر کاربران مختلف را مورد آزار قرار می دهد، زیرا آن ها را از وب گردی های مختلف منع می کند. این ضرر معمولا در تلفن های همراه بیشتر رخ می دهد.  اینطور است که ناگهان از صفحه خارج می شود و این پرش روزبه روز بدتر خواهد بود. این پرش غیر ارادی ضرری منفی بر سئو دستگاه شما دارد. بنابراین اگر با این پرش های مکرر روبه رو شدید حتما به بهبود بخشیدن سئو موبایلتان بپردازید.

بهینه سازی تگ های عنوان و توضیحات متا

دو نسخه مهم و ضروری برای دستگاه های موبایل داشتن عنوان و توضیحات کامل متا برای دستکاپ است. کاملا مطمئن شوید که تمام کلمات مهم در تگ های عنوان و توضیحاتتون دیده شود. همچنین اضافه کنم که هنگامی که سایت شما برای دیگران ظاهر می شود، کاربران دیگر سایت شما را مشاهده می کنند به دلیل اینکه توضیحات شما در متا ظاهر می شود این روش باعث بهتر شدن Ctrمی شود.

مطالعه بیشتر:   الگوریتم پاندا

بهینه سازی سرعت صفحه

لازم است بدانید که صفحاتی که بارگیری می کنید و در عرض دو یا سه ثانیه بارگیری می شوند نرخ پرش 9%درصد دارند اما صفحاتی که در عرض پنج الا شش ثانیه بارگیری می شوند نرخ پرش 38%درصد دارند. در رابطه با این مورد حتما مطمئن شوید که زمان بارگیری شما سریع است تا کاربران خارج از سایت شما نشوند.

سئو موبایل

سئو موبایل و اهمیت آن

استفاده از سئو تلفن همراه اطلاعات کاربران را افزایش می دهد.  سئو ها می توانند استفاده از سایت های مختلف را برای کاربران راحت کنند. هنگامی که کاربران بدون هیچ دغدغه و مشکلی وارد سایت می شوند وسوسه می شوند تا این ابزار را داشته باشند واستفاده از آن باعث افزایش کسب و کار و همچنین درآمد می شود. چراکه در هر زمان و مکانی می توانند کسب و کار خودرا ارائه و خدمت کنند بعضی اوقات اتفاقی می افتد که سایت ها شلوغ ودارای به نوعی ترافیک  می شود زیرا درصد زیادی از مردم در حال پژوهش و استفاده هستند.

در این شرایط طبیعی است که این سنگینی در موبایل در مقایسه با دستکاپ بیشتر است. زیرا تمامی افراد برای کسب اطلاعات و درآمد از وسیله های نزدیک خود استفاده  می کنند واز آنجایی که تمام مردم به موبایل دسترسی دارند استفاده زیادی برپا می شود و این ترافیک ها ایجاد می شود. برای مثال افرادی که اکثر اوقات گوشی به دست هستند می توان افراد آماده خرید دانست. کسانی که تخصص در سئو گوشی های همراه دارند براین باورند که تعمیرات سئوی موبایل دشوار نیست و به راحتی قابل تعمیر است.

مطالعه بیشتر:   لینک شکسته چیست؟

نکته قابل توجه این است که استفاده نادرست می تواند برای همیشه کاربران و اعتماد آنها را دور کند، اما همان طور که نادرست بودن باعث دور شدن کاربر است استفاده درست و به جا باعث جذب مخاطب می شود و علاوه بر آنها باعث جذب بیشتر توسط آن کاربر می شود.

تفاوت سئو موبایل و سئو دستکاپ

درمیان سئو موبایل ها و سئو دستکاپ ها تفاوت و فرق های زیادی وجود دارد اما در نهایت هر دو هدفی مشترک دارند و دارای روشی یکسان هستند به طوری که برخی از آنها یک مدل و برای هر دو انجام می شود. اما از آنجایی که سئو دستکاپ نسبت به سئو موبایل قوی تر است کارکرد آنها نیز متفاوت است. براین مبنا سئو ها دارای سه اصل مهم هستند: 1.عملکردهای یک سایت2 .محتوای یک سایت3 .تجربه داشتن در این کار

دقت داشتن بر سئوی موبایل محلی است و ضرورت نیست اما سئو دستکاپ ضروری و هدفمند مردم است.  جستجو دستکاپ و موبایل توسط  مردم اطلاعات متفاوتی ظاهر خواهد کرد . البته موارد مهم دیگری برای جستجو وجود دارد از جمله این موارد مکانی است که موبایل ویا بهتراست گفته شود صاحب موبایل در آنجا است، زیرا برای کسب مقام وهمچنین موفقیت و درآمد محصولات در دستکاپ یکسان نباید باشد.

هنگامی که وب سایت ها کار خود را مورد بررسی قرار می دهند به دنبال نتیجه می باشند، همچنین صاحبان سایت خود را مورد بررسی قرار می دهند تا دررابطه با وضعیت آن اطلاع پیدا کنند. به شما توصیه می شود برای تاثیر بهتر و روشی ماندگارتر اثرات منفی  سئو را بیابید و دستگاه را ایمن و سالم نگه دارید.

مطالعه بیشتر:   بنچ مارکینگ چیست؟

سئو موبایل

راهکارهای ارتقای سئوی موبایل

سئو موبایل ها همانند سئوهای معمولی قابلیت کرال بودن را دارند و سیستم را افزایش می دهند. برای داشتن سایتی عالی و کاربردی نیاز به عملکرد و کارکردی دقیق و منظم است. برای اینکه شخص به نتیجه دلخواه برسد باید وضعیت سایت خود را چک و مورد بررسی دائم قرار دهد و متوجه این موضوع شود که آیا کاربران هنگام مراجعه از کلماتی یک جور استفاده می کنند یا خیر؟

همچنین مرحله بعد این است که باید توجه داشته باشید کاربران هنگام کار نسخه جستجو خود را تغییر می دهند یا خیر؟ تا بتوانید به راهنمایی کردن آنها با توجه به مکان زندگی بپردازید و بدانند که کار با نسخه دستکاپ در محل کارو زندگی مناسب نیست اما درآمد موبایلی بالایی دارد.

کلام آخر

 همان طور که گفته شد استراتژی یک سئوموبایل برای یک تجارت و سود به همراه درآمد بالا روشی عالی است. دقت در جستجو و بهینه این دستگاه بر سئوها نیز دارای اهمیت بالایی است. در جهان امروزه تمامی انسان ها گوشی به دست هستند و تعداد کمی هستند که علاقه به گوشی ها نداشته باشند به همین دلیل از طریق تلفن های همراه می توان درآمدی عالی برای خود ساخت. زیرا تمامی انسان ها در تلاش اند مشغله های اینترنتی خود را به راحتی با تلفن خود حل کنند.

بنابر همین دلیل استفاده از سئوها گزینه ای مناسب است. سئو ها کمک بیشتری برای جذب مشتری و رضایت کاربران به وجود آورده است. امیدواریم از این مطالب لذت برده باشید و کمکی برای شما عزیزان باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *