لینک سازی لایه ب و تاثیر گذاری عالی

MohtavaMoon

درخواست مشاوره

به مشاوره با کارشناس دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید؟

لینک سازی انبوه در لایه ی اول پر ریسک بوده و سایت شما را به چالش خواهد کشید. به همین دلیل در لینک سازی های لایه ی اول باید دقت به خرج دهید. لایه ی دوم می تواند برای دیده شدن و اعتبار بخشیدن به سایت شما بسیار موثر باشد به طوری که مثلا شما یک پست مهمان در یک سایت پر بازدید قرار داده اید و لینکی جهت بک لینک به سایت خود قرار داده اید این همان لینک سازی لایه ی اول است، حآلا تعداد زیادی از صفحات و افراد ان لینک شما را در صفحات خود پخش می کنند تا دیگران را به ان و دیدن صفحه ی شما ترغیب کنند. این همان لایه ی دوم می باشد کهدیگران به علت پسند و مفید و جذاب بودن ان را با هم به اشتراک می گذارند و سیگنال های پر قدرتی را به سمت سایت و صفحه ی شما میفرستند و اینجاست که گوگل وارد کار می شود و به دلیل استقبال بسیار و خوب از لینک و صفحه ی شما، رتبه ی سایت شما را بالا برده و در اولویت های خود قرار می دهد.

لینک سازی های لایه ی اول هزینه بر و زمان بر است و تعداد بک لینک محدودی به شما می دهند برای جبران این هزینه ها و افزایش بک لینک بدون صرف زمان زیاد و هزینه ی بالا ، ساخت بک لینک های لایه ی ب یا دوم می باشد‌ و قدرت بک لینک لایه ی اول را بیشتر می کند. یکی از مهم ترین ویژگی های بک لینک های لایه ی دوم و لایه های بعدی این است که به طبیعی بودن بک لینک های خارجی دریافتی شما کمک می کنند. همان طور که می دانید بک لینک های دریافتی خارجی هر چه طبیعی تر باشد نزد گوگل اعتبار و ارزش بیشتری خواهد دارند و سایت شما دچار چالش ها و جریمه های گوگل نمی شود.

مطالعه بیشتر:   ChatGPT چیست

بک لینک های سطح 2 فقط به بک لینک های ردیف 1 اشاره می کنند و ارزش بک لینک ها و لینک های سطح یک یا همان لایه ی اول را افزایش می دهند. یکی از استراتژی های ساخت بک لینک های لایه ی دوم این است که شما کیفیت لینک سازی را پایین بیاورید تا بتوانید در مدت زمان کمتری بک لینک های بیشتری را دریافت کنید.

این صفحه را نیز بخوانید: خرید بک لینک

لینک سازی چند لایه ای چیست

لینک سازی چند لایه ای چیست؟

برای انجام لینک سازی باید از روش ها و استراتژی های بسیار و مختلفی استفاده کنیم که یکی از بهترین این استراتژی ها ، لینک سازی چند لایه ای می باشد که عمل لینک سازی را به طرز چشمگیری طبیعی جلوه می دهد که باعث افزایش اعتبار و اعتماد سایت شما در گوگل می شود و این امر سبب می شود تا گوگل رتبه ی بهتر و بالاتری را به وب سایت شما اختصاص دهد البته در نظر داشته باشید که رعایت نکات اصولی و تخصصی و کیفیت انجام کار نیز در نتیجه ای که کسب خواهید کردبی تاثیرنیست و هرچه کار را با دقت تر وبهتر انجام دهید ، رتبه و اعتبار بهتری خواهید داشت. دراین بحث موضوعی که حتما باید در نظر بگیرید این است که حتما از لینک سازی لایه ای استفاده کنید و استفاده از ان ضروری می باشد. این نوع لینک سازی  یکی از بهترین استراتژی های لینک سازی می باشد که بک لینک های شما را طبیعی تر می کند. دریافت بک لینک های زیاد و فراوان ان هم به صورت طبیعی باعث افزایش اعتماد گوگل به سایت شما می شود و این امر ارزش سایت شما را بالاتر می برد و در نتیجه از رتبه بندی بهتری برخوردار خواهید شد. لینک سازی در لایه ی اول که مستقیماً به سایت شما باز می گردد بسیار مهم است و باید با دقت بیشتری انجام شود که سایت شما را به حاشیه نبرد اما در لایه های بعدی که در جهت تقویت لایه ی اول می باشد می توانند با خاطری اسوده تر لینک سازی کنید زیرا به صورت مستقیم بر سایت شما تاثیر نخواهند گذاشت البته این به این معنی نیست که در لینک های لایه های  بعدی بی دقت باشید بلکه امکان ازمون و خطا را برای شما ایجاد می کند و در صورت خطا می توانید آن ها را اصلاح کنید.

مطالعه بیشتر:   چگونه سرعت سایت را افزایش دهیم؟
لینک سازی در چند لایه انجام می شود

لینک سازی در چند لایه انجام می شود

به طور کلی نمی توان تعداد لایه های مشخص و معینی را تعیین کرد زیرا تعداد لایه های لینک سازی در هر پروژه متناسب به بزرگی ان پروژه می باشد. برخی پروژه های کوچک اصلا احتیاجی به لینک سازی لایه ای ندارند و برخی از پروژه های بزرگ تا هفت لایه لینک سازی انجام می شود. تعداد لایه های لینک سازی باید نسبت به میزان بزرگی پروژه ساخته شود به طوری که طبیعی به نظر اید. همان طور که تعداد لایه های کم ممکن است غیر طبیعی به نظر اید، تعداد زیاد لایه ها برای پروژه های کوتاه و کوچک نیز غیرطبیعی به نظر می اید. لایه سازی لینک سازی علاون بر بزرگی پروژه ، به لینک های لایه ی اول نیز بستگی دارد. سعی کنید برای پروژه ی خود از لایه های منطقی استفاده کنید که کاملا طبیعی به نظر اید.

در هر لایه چند لینک بسازیم

در هر لایه چند لینک بسازیم

برای تعداد لینک ها در هر لایه مانند تعداد لایه های یک پروژه نمی توان تعداد دقیقی بیان کرد بلکه باید ینک سازی شما قدم قدم انجام شود و به صورت تدریجی و با توجه به بک لینک های دریافتی سایت ساخته شود، به طوری که بعد از مدت ها همچنان لینک سازی برای سایت شما ادامه داشته باشد و سایت متوقف نشود. بهترین پیشنهاد این است که تدریجی و با توجه به شرایط سایت خود پروژه ی لینک سازی را انجام دهید.

بک لینک انبوه در لینک سازی چند لایه ای

بک لینک انبوه در لینک سازی چند لایه ای

در اکثر مواقع توصیه می شود که از بک لینک های انبوه خودداری کنید تا سایت شما دچار مشکلات و حساسیت گوگل بر سایت شما نشود این منظور برای لایه ی اول می باشد که اگر در لایه ی اول شما انبوهی از بک لینک ها بسازید و کیفیت بک لینک دریافتی شما پایین باشد ، سایت دچار مشکل شده و به چالش کشیده می شود. لایه ی اول را با لینک های منطقی بسازید و از انبوه بک لینک خودداری کنید.

مطالعه بیشتر:   سئو محصولات چگونه انجام می شود؟
لینک سازی مرحله ای طبیعی و غیر طبیعی

لینک سازی مرحله ای طبیعی و غیر طبیعی

گوگل برای اعتبار سنجی و ارزش دادن به وبسایت ها بسیاری از موارد را در نظر می گیرد که یکی از این موارد مهم میزان اهمیت و ارزش سایت برای مخاطبان خود می باشد به همین علت هر چه بک لینک های دریافتی شما طبیعی تر باشد ، ارزش سایت شما نزد گوگل بیشتر می باشد و از رتبه ی بهتری برخوردار خواهید شد.

همان طور که گفته شد تعداد لایه ها و تعداد لینک ها در هر لایه باید منطقی و بادقت انجام شود تا سایت شما دچار مشکل و حساسیت نشود. از ان جایی که لایه های سه به بعد از سایت اصلی شما فاصله دارند می توانید با خیال راحت لینک های زیادی را در همه جا قرار دهید اما بازهم به طبیعی بودن لینک سازی دقت نمایید. غیر طبیعی بودن بک لینک های خارجی سایت شما را به حاشیه می برد و ممکن است گوگل را متوجه غیرطبیعی بودن کند و گوگل بابت گول خوردن خود ، سایت شما را جریمه می کند که این امر را می توان پایان عمر سایت شما دانست و یا در بهترین خالت وارد شدن خساراتی به سایت شما می باشد.

 

این صفحه را نیز بخوانید: خدمات سئو

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *