بک لینک رایگان

MohtavaMoon

درخواست مشاوره

به مشاوره با کارشناس دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید؟

 خدمات سئو  به نسبت تبلیغات دیگر گوگل ارزان تر بوده و بابه کاربردن متخصصان دارای بهترین نتایج است. سایت های به روز و بزرگ دارای بیش از ۹۰ درصد بک لینک های طبیعی و رایگان می باشند. بک لینک رایگان میتواند برای سایت مفید باشد.

در ابتدا باید دانست که بک لینک به چه معناست تا در مرحله بعد با مفهوم بکلینک رایگان بیشتر آشنا شویم و این موضوع  که چگونه بک لینک رایگان بگیریم؟  را کشف کنیم . هنگامیکه سایتی را به تازگی راه اندازی می کنید، مطالب خود را در آن بارگذاری کرده وب سایت شما قدرتی ندارد. پس گام اول در رابطه با سایت ارتقای دامنه قدرتی آن یابه عبارتی دامین اتوریتی می باشد. روش های متنوعی برای افزایش این اعتبار و قدرت وجود دارد که عبارت است از، افزایش ورودی های وب سایت، ساخت سایت به صورت اصولی، خرید بک لینک معتبر برای سایت و … حال لازم است بعدازآشنایی با مفهوم قدرت دامنه سایت با مفهوم بک لینک بیشتر آشنا شویم.

بک لینک رایگان

آشنایی با مفهوم بک لینک

بهتر است سایت ها و وبلاگ های خارجی و ایرانی را یافته و سایت هایی که دارای دامنه قدرتمندتری هستند به نسبت سایت های ضعیف تر شناسایی وباید دانست که آنها به شما این اجازه را می دهند که در صفحاتشان لینک سایت را درج کنید، که اینکار باعث قدرتمندتر شدن سایت شما خواهد شد. حال اگر شما لینک را به گونه ای ثبت کنید که بتوانید کاربران سایت را توجیه کنید بر روی لینک شما ضربه بزنند و از سایت شما دیدن کنند، در این صورت شما از وبسایت های قدرتمند ورودی دریافت و دامنه قدرت شما گسترش پیدا کرده است. درج و ثبت بک لینک تنها مریوط به سایت های ایرانی و خارجی نیست، بلکه میتوان از شبکه های اجتماعی همانند فیسبوک و اینستاگرام و… نیز بک لینک گذاری کنیم.

مطالعه بیشتر:   بک لینک پادکستی چیست و تاثیر آن در سئو
بک لینک رایگان

بررسی و کسب اطلاعات در رابطه با بک لینک رایگان

حال که با مفهوم کلی بک لینک آشنایی پیدا کردید، در رابطه با بک لینک رایگان میتوان اطلاعات کسب کرد. یکی از مواردی که در انجام دادن پروژه های سئو جز کارهای off Page محسوب می شود. باید بدانید که در سئو هیچگاه عجله نکنید تازودتر پیشرفت کنید. همیشه توجه داشه باشید که به صورت طبیعی عمل کرده و بدانید که سئو یک پروسه ادامه دار است.

ایجاد کردن بک لینک رایگان در ابتدا به نظر کار بسیار سختی است. اما با گذشت زمان ساده وساده تر خواهد شد.در سئو هنوزهم ساخت بک لینک یکی از کارهای مهم است و نقش مهمی در افزایش رتبه سایت دارد. خیلی از افراد توانایی خرید بک لینک های قوی و باکیفیت را ندارند به همین دلیل به سراغ بک لینک های رایگان می روند. میتوان گفت که بک لینک هایی که رایگان اند دلیل نمی شود که بی کیفیت هم باشند. خیلی ها تصورشان بر این است که بک لینک پولی فقد در سئو موثر بوده و بک لینک رایگان بیهوده و پوچ است، درصورتیکه اینگونه نیست. در یک سایت فرقی نمی کند که بک لینک رایگان باشد و یا پولی. داشتن بک لینک نشانه اعتبار سایت است.

روش های مختلف ساخت بک لینک های رایگان

ساخت بک لینک رایگان در سیستم وبلاگ دهی: این روش یکی از بهترین روش ها برای ساخت بک لینک با کیفیت است. امثال سیستم ها اکثرا بک لینک رایگان ارائه می دهند و میتوان از طریق آنها بک لینک رایگان دائمی دریافت کنید. برای ساخت بک لینک در وبلاگ بهتر است مطالب وبلاگ را با مطالب خارج از سایت خود بروز نگه داشته و به صورت مکرر برای سایت خود بک لینک نسازید، زیرا در این صورت مشخص می شود که وبلاگ ها تمامش برای خودتان است و لینک هابه صورت دستی ساخته شده است. فعالیت این سیستم شدیدا توصیه می شود زیرا دارای آتوریتی بالایی بوده وسیستم های وبلاگ دهی ایرانی فراوان هستند. بهتر است سعی کنید در همین بخش فعالیت داشته باشید.

مطالعه بیشتر:   سئو کلاه خاکستری
بک لینک

وبلاگ های خارجی برای ساخت بک لینک رایگان

در وبلاگ دهی های خارجی نیز میتوان مطالب فارسی را نشر داد. برخی از آنها ممکن است با دیدن زبان فارسی مطلب شما را حذف کنند ولی برخی دیگر مشکلی با فارسی بودن وبلاگ نخواهند داشت.

ساخت بک لینک رایگان توسط سایت سازها

یکی دیگر از روش های ساختن بک لینک رایگان استفاده کردن از سایت سازها می باشد. در دنیا سایت سازهای زیادی وجود دارد که رایگان می باشند. با استفاده از این سایت سازها میتوان بک لینک های دارای کیفیت دائمی را ساخت. در رابطه با سایت های ایرانی به جز شاپ فا، مابقی قابلیت دریافت بک لینک رایگان را ندارند. به گونه ای که برنامه های ارائه شده توسط آنها کمتر از ۳۰ روز بوده و ساخت بک لینک در آنها موقتی محسوب می شود.

ساختن بک لینک رایگان توسط سایت های بازنشرمحتوا

یکی از بهترین روش های ساخت بک لینک رایگان این روش می باشد. یکی از کارهایی است که در پروسه سئو سایت خود می توان انجام داد. به مرور زمان این کار باعث می شود وب سایت شما شناخته ولینک سازی از این روش اعتماد گوگل به شمارا افزایش دهد. در این میان سایت های ایرانی هستند که بانشر مقاله خود در آن و ثبت لینک هایشان میتوانید برای خود لینک بسازید. این سایت ها در روز بازدید کننده های بالایی دارند و باعث دیده شدن مقالات شما می شوند. به همین دلیل ورودی سایت شما از طریق بازنشر محتوا ممکن است افزایش یافته و بک لینک های شما باارزش شوند. برای مثال می توان گفت سایت ویرگول، جز سایت های خوب ایرانی بوده که با عضویت در آن به راحتی می توان مقالات را بازنشر داد و بک لینک رایگان دریافت کرد. برای تایید قطعی مقاله خود لازم است به طور حتم لینک منبع را درج کنید.

مطالعه بیشتر:   سئو سایت آژانس هواپیمایی چیست؟

ساختن بک لینک های رایگان به سایت رزومه ساز آنلاین

یکی دیگر از روش های ساخت بکلینک رایگان استفاده از سایت رزومه ساز آنلاین است. از طریق این سایت ها میتوان به صورت آنلاین در یک صفحه رزومه ساخت و به اشتراک گذاشت بسیاری از رزومه سازها مربوط به آدرس وب سایت اند و برخی دیگر امکان درج لینک را می دهند. روزمه سازهای ایرانی برای ساخت لینک مناسب نمی باشند و رزومه سازهای خارجی دارای برنامه رایگانی اند که از طریق آنها میتوان بک لینک رایگان برای سایت خود ساخت.

ساخت بک لینک رایگان ازطریق سایت نظرسنجی

از طریق سایت نظرسنجی میتوان بک لینک رایگان ساخت. این سایت علاوه بر نظرسنجی فرم آزمون های آنلاین و… چند سایت نظرسنجی آنلاین با آتوریتی را نیز عنوان می کنند.

بک لینک رایگان

ساختن بک لینک رایگان با صفحه ساز و فرم ساز آنلاین

برخی از سایت ها ارائه دهنده فرم ساز آنلاین اند. برای مثال فرم ثبت نام در همایش یانظرسنجی و… است که از طریق سایت ها میتوان لینک های قوی و دائمی ساخت.

ساخت بک لینک رایگان در سوشیال بوکمارک ها

یکی از ساده ترین کارها اشتراک گذاشتن مطالب سایت در سوشیال بوکمارک است.این سایت به دلیل اینکه مردم زیادی از دنیا طرفدار آن اند میتوان بهترین بک لینک هارا از طریق این سایت برای وبسایت خود بسازید.

ساختن بک لینک توسط هاست های رایگان

هاستینگ هایی که فقط هاست رایگان ارائه می دهند، میتوان از طریق آن یک سایت یا وردپرس ساخت و مطالب را درآنها به اشتراک گذاشت. برای ایجاد کردن سایت در هاست رایگان نیازی به دامین نیست. و میتوان بک لینک را برروی جاییکه دارای آتوریتی بالایی دارد، ساخت. علاوه بر موارد بالا، عوامل دیگری نیز در ساخت بکلینک رایگان میتوانند موثر باشند.

 

مدیریت کسب و کار

نکات مهم

درآخر میتوان گفت چیزیکه هم رایگان وهم صد درصد قابل اعتماد باشد وجود ندارد و مسائلی مانند سئو، لینک و بک لینک در دنیای امروزه پیچیده تر شده اند. بهتر است کارهای از این دست را به افراد متخصص تر سپرده تا در پایان کار با شکست مواجه نشده و مجبور به پرداخت هزینه نشویم.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *