سئو چیست؟

برای اینکه بتوان عملکرد سایت را بر اساس استانداردهای موجود در موتورهای جستجوگر بهبود بخشید، از سئو استفاده می‌شود. سئو می‌تواند باعث افزایش بازدیدکنندگان شود. در واقع سئو را می‌توانیم مجموعه‌ای از فعالیت‌ها به حساب بیاوریم که به منظور کسب رتبه بهتر در گوگل به انجام می‌رسند. همچنین سئو مخفف‌شده عبارت بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو است.

سئو داخلی چیست؟

به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها که در داخل وبسایت برای بهینه‌سازی انجام می‌شوند، سئو داخلی می‌گوییم. در واقع تمامی فعالیت‌های سئو داخلی به کدنویسی داخل سایت محدود می‌شوند. این فعالیت‌ها برای کسب رتبه و نتیجه در داخل سایت انجام می‌شوند. قبل از انجام هر کاری باید بر روی سئو داخلی تمرکز شود. تکنیک‌های مختلفی برای این نوع از سئو طراحی شده‌اند.

سئو خارجی چیست؟

سئو خارجی نوعی از سئو به حساب می‌آید که با نام سئو آف پیچ نیز شناخته شده است. در این نوع از سئو مجموعه‌ای از اقدامات در خارج از سایت به انجام می‌رسند و در نهایت می‌توانند باعث تغییر در رتبه‌بندی سایت شما شوند. بر روی سئو خارجی پارامترهای گوناگونی تاثیرگذار هستند که اگر انجام تمامی آن‌ها به صورت هوشمندانه باشد، در آن صورت می‌توانید شاهد افزایش رتبه سایت خود در نتایج موتورهای جستجوگر باشید.

سئو تکنیکال چیست؟

سئو تکنیکال را می‌توانیم یک سری از عناصر به حساب بیاوریم که در پشت صحنه قرار دارند و برای اینکه افزایش بازدید به صورت طبیعی باشد، به انجام می‌رسند. در ابتدای انجام سئو تکنیکال باید وضعیتی که در آن قرار دارید را مشخص کنید. عملکرد وبسایت باید به خوبی مورد بررسی قرار بگیرد تا بتوانید انواع برنامه‌ها را در جهت بهبود وبسایت خود به کار بگیرید. در واقع با کمک سئو تکنیکال عملکرد وبسایت برای موتورهای جستجوگر قابل‌درک‌تر خواهد بود.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی که با نام رپورتاژ خبری نیز شناخته شده است، یک نوع تبلیغات متنی به حساب می‌آید که در قالب گزارش و خبر تهیه می‌شود. همچنین رپورتاژ را می‌توانیم نوعی اطلاع‌رسانی بدانیم که به منظور گسترش اطلاعات درباره برند و کسب‌وکار مربوطه به انجام می‌رسد. این رپورتاژها می‌توانند در سایت‌های مختلف که از بازدید خوبی برخوردار هستند، به انتشار برسند.