بهترین سایت ها برای انتشار ریپورتاژ اگهی

MohtavaMoon

درخواست مشاوره

به مشاوره با کارشناس دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید؟

همان طور که امروزه راه و روش زندگی با وجود اینترنت با قبل متفاوت است ، کسب و کارها نیز تغییر یافته است به همین علت تمام موضوعات مربوط به این حوزه ها نیز تغییر کرده است. فضای اینترنت و مجازی طرفداران زیادی دارد و کاربران زیادی در ان حضور دارند به طوری که خودش دنیایی جداگانه را ساخته است. ریپورتاژ آگهی یکی از روش های بازاریابی نوین می باشد که در فضای مجازی و در دنیای وب سایت ها انجام می شود . ریپورتاژ آگهی یکی از خدمات سئو می باشد که تاثیر بسیار چشم گیری در بازدیدهای سایت و رتبه بندی سایت شما دارد،  در ریپورتاژ آگهی علاوه بر کیفیت محتوای شما نکات مهم دیگری نیز وجود دارد که از جمله ی ان ها سایتی می باشد که در ان سفارش ریپورتاژ آگهی را می دهید به طوری که سایتی که در ان  اگهی خود را ریپورتاژ می کنید ، تاثیر بسیار زیادی بر بازدیدکننده های شما و رتبه بندی سایت شما خواهد داشت. به همین علت باید معیارهایی را در نظر بگیرید و طبق ان ها سایتی را برای ریپورتاژ آگهی خود انتخاب کنید. هر چقدر سایت میزبان اعتبار و بازدیدکنندگان بیشتری باشد برای شما بهتر و موثرتر است. انتخاب سایت میزبان به اندازه ی محتوای ریپورتاژ آگهی شما موثر خواهد بود پس در دقت ان کمی دقت و وسواس به خرج دهید.

ویژگی های بهترین سایت برای رپورتاژ آگهی

ویژگی های بهترین سایت برای رپورتاژ آگهی چیست؟

سایتی که برای ریپورتاژ آگهی خود استفاده می کنید باید ویژگی هایی داشته باشد تا بتوانید بیشترین نتیجه ی مثبت را دریافت کنید و بر سئوی سایت خود تاثیری مثبت بگیرید. از این رو برخی از معیار هایی که باید برای انتخاب سایت میزبان در نظر بگیرید را در اینجا ذکر خواهیم کرد اما نکته ای بسیار مهم این است که  برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها و بالابردن کیفیت رپورتاژ باید سراغ سایت‌هایی بروید که از بالاترین نرخ تبدیل برخوردارند و در عین حال قیمت مناسبی هم دارد. قیمت رپورتاژ آگهی نیز برای بسیاری از کسب و کارها مهم است.  قبل از سفارش، تعداد بازدید سایت، مرتبط بودن آن با کسب و کار و دیگر معیارهای مهم  را بررسی کنید.

مطالعه بیشتر:   چک لیست سئو چیست؟

قبل از اینکه یک سایت برای سفارش رپورتاژآگهی انتخاب کنید لازم است به نکات زیادی دقت کنید. اگر سه مورد از موارد زیر در وب سایت میزبان وجود نداشته باشد احتمالا نمی‌توانید بازده مناسبی از رپورتاژ آگهی‌‌تان دریافت کنید. این موارد به صورت زیر است:

  • بررسی میزان بازدید سایت میزبان : تعداد بازدید کننده های سایت میزبان بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. تعداد بازدید سایت می‌تواند مهر تاییدی بر اثرگذار بودن آن سایت باشد. البته باید توجه داشته باشید که موضوع سایت میزبان با آگهی و کسب و کار شما ارتباط داشته باشد.
  • متناسب بودن سایت میزبان با موضوع کسب‌ وکار شما: ارتباط موضوعی و محتوایی سایت میزبان با کسب و کار شما یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب سایت میزبان است. ارتباط داشتن و متناسب بودن محتوای هر دو سایت ، می تواند بازدید کننده ی بیشتری را برای شما رقم بزند.
  • مناسب‌ بودن بازده و نرخ تبدیل سایت میزبان نسبت به هزینه پرداختی : همیشه قیمت بالا نشان دهنده ی کیفیت و تضمین نتیجه ی خوب نخواهد بود.
  • دامین آتوریتی سایت: دامین اتوریتی یا همان اعتبار سایت میزبان است. این اعتبار نمره‌ای از یک تا صد است و هر چه این عدد به ۱۰۰ نزدیک باشد به این معنی است که قدرت و اعتبار این دامنه بالاتر است و نتیجه بخش تر خواهد بود.
فاکتورهای سئو سایت در انتخاب سایت میزبان چیست

فاکتورهای سئو سایت در انتخاب سایت میزبان چیست؟

برای انتخاب یک سایت به عنوان سایت میزبان مسلم است که هر چه سایت از اعتبار و رتبه ی بالاتری در گوگل برخوردار باشد ، شما هم نتیجه ی بهتری دریافت خواهید کرد. برای رتبه ی بهتر همان طور که می دانید سایت باید از سئوی مناسبی برخوردار باشد. سئوی خوب سایت میزبان در بهتر دیدن شدن ریپورتاژ آگهی شما و در نتیجه سایت شما نیز بسیار موثر است . سئو سایت از جمله مواردی است که باعث ارتقا و رتبه‌بندی سایت می شود و بازدید کننده های بیشتری را برای ان رقم می زند از جمله فاکتور های سئو سایت که باید در سایت میزبان ان ها را در نظر بگیرید عبارتند از:

  • رتبه الکسا: رتبه ی الکسا شاخصی بر تعداد بازدیدکنندگان به صورت های ماهانه، روزانه مشخص می شود، علاوه بر تعداد بازدیدکنندگان ، تعداد صفحات مشاهده شده توسط بازدیدکنندگان، میزان مدتی که ان ها صرف ان سایت کرده اند همه و همه بر رتبه ی الکسا تاثیر گذار است و هرچه رتبه ی الکسا کمتر باشد، سایت میزبان انتخابی شما دارای اعتبار و بازدیدکنندگان بیشتری می باشد.
  • سن دامنه: سن دامنه از نکات مهمی است که باید برای هر سایت در نظر بگیرید، علاوه بر این میزان به روزرسانی و آپدیت محتواها، میزان اپلود محتواها در سایت نیز باید در نظر گرفته شود.
مطالعه بیشتر:   ۱۰ تکنیک سئو کلاه سیاه از زبان گوگل

سایت‌هایی که برای این موارد اهمیت ویژه‌ای قائل هستند معمولا رتبه خوبی در گوگل به دست می‌آورند و جزء سایت‌های پربازدید محسوب می‌شوند که می توانند برای ریپورتاژ آگهی شما نیز بسیار مناسب باشد.

سایتی با تعداد بازدیدکنندگان بالا انتخاب کنید

سایتی با تعداد بازدید کنندگان بالا انتخاب کنید

سایتی را به عنوان سایت میزبان برای ریپورتاژ آگهی خود انتخاب کنید که تعداد بازدیدکنندگان بالایی داشته باشد زیرا در این صورت افراد بیشتری نیز اگهی شما را خواهند دید. از طرفی هر چه یک سایت پربازدیدتر باشد، تعداد مخاطبانی که از طریق بک لینک دائمی به سایت شما مراجعه می‌کنند نیز افزایش خواهد یافت. با افزایش مخاطبان سایت کسب و کار در موتورهای جستجو مانند گوگل از اعتبار بالایی برخوردار خواهید شد. در سایت‌های پربازدید احتمال اینکه محتوای رپورتاژ توسط افراد بسیار زیادی دیده و مطالعه شود و به سمت سایت کسب و کار هدایت شوند، زیاد است. کسب و کارهایی که اطلاعات کافی درباره سایت‌های پربازدید ندارند، می‌توانند از پلتفرم‌های انتشار رپورتاژ آگهی برای خرید رپورتاژ آگهی و انتشار آن در سایت‌های معتبر و پربازدید کمک بگیرند. این پلتفرم‌ها با ارائه مشاوره‌های خوب و کاربردی، به کسب و کارها در انتخاب بهترین سایت برای انتشار آگهی و افزایش بازدهی کمک زیادی می‌کنند.

سایت انتخاب شده آیا باید با کسب و کار شما متناسب باشد؟

سایت انتخاب شده آیا باید با کسب و کار شما متناسب باشد؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت که بله ، متناسب بودن محتوای سایت میزبان انتخاب شده با کسب و کار شما بر ریپورتاژ آگهی بسیار تاثیر گذار است و می تواند مزایای بیشتری برای شما داشته باشد اما اگر در تمام سایت های مرتبط با کسب و کار خود ریپورتاژ آگهی گذاشته اید ، می توانید در سایت های دیگر نیز بگذارید اما برای دریافت نتیجه ای خوب ضمانتی نیست.

مطالعه بیشتر:   اعتبار دامنه doamain authority چیست؟ چه تاثیری بر سئو دارد؟

متناسب بودن سایت میزبان با موضوع کسب و کار شما و توجه به این نکته در افزایش بازدهی تبلیغات کسب و کار تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. افرادی که وارد یک سایت پربازدید با موضوع خاصی می‌شوند، در آن لحظه اغلب به دنبال مطالب و مقالاتی با موضوع همان حوزه کاری هستند.در واقع وقتی موضوع سایت میزبان با حوزه کسب و کار متناسب باشد، احتمال جذب تعداد زیادی از مخاطبان هدف از طریق مطالعه رپورتاژ و تبدیل‌شدن آن‌ها به مشتری بسیار زیاد است. کسب و کارهای مختلف با خرید رپورتاژ آگهی با قیمت مناسب از پلتفرم‌های معروف و معتبر انتشار رپورتاژ در سایت‌های معتبر، می‌توانند در هزینه‌های تبلیغاتی خود صرفه‌جویی کنند.

 

این صفحه را نیز بخوانید : خرید بک لینک

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *