سئو چگونه به فروش کمک می کند

MohtavaMoon

درخواست مشاوره

به مشاوره با کارشناس دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید؟

اگر کسب و کار اینترنتی دارید مایل هستید که بدانید سئو چگونه به فروش کمک می کند این مقاله را از دست ندهید؛ لازم به ذکر است که بعد از پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن الگوریتم های گوگل سرچ های گوگل نیز پیشرفت کردند و ارتقا رتبه در گوگل ارزش پیدا کرد و کار دشواری شد و اهمیت خدمات سئو رفته رفته بیش تر از قبل شد و این روز ها سبک به یکی از مهم ترین عوامل در فروش بالا تبدیل شده است. گاهی اوقات برخی سایت ها مشکلاتی دارند که سئو می تواند آن را حل کند. در ادامه به حل این مشکلات می پردازیم پس با ما همراه باشید.

بازدید بالا و فروش کم

بازدید بالا و فروش کم

گاهی اوقات برخی سایت ها این گونه اند که بازدید بالایی دارند اما فروش زیادی ندارند ؛ اگر سایت شما نیز جز این سایت ها است احتمالا مخاطب ها تنها به دنبال مطالبی که در سایت بارگذاری می کنید به سایت شما مراجعه می کنند و قیمت محصولات در سایت خیلی بالا تر از نرخ آن است. گاهی اوقات برخی سایت ها نیز برای محصول خود قیمت نمی گذارند پس مشتری نمی تواند قیمت محصول را ببینید و خرید کند. البته ممکن است که این فروش کم به خاطر توضیحات نا مناسب و یا تصاویر بد هم باشد. برخی افراد از تصاویر غیر واقعی برای محصولات استفاده می کنند و یا این توضیحاتشان درباره ی محصولات قانع کننده نیست. سئو به راحتی می تواند این مشکل را حل کند . سئو موجب افزایش ترافیک سایت می شود و خریدار واقعی را به سایت شما می فرستد.

مطالعه بیشتر:   تفاوت رپورتاژ آگهی با بک لینک
کم هزینه تر تبلیغ کنید

کم هزینه تر تبلیغ کنید

همان گونه که می دانید کاهش هزینه ها یکی از مهم ترین دغدغه های مدیران سایت ها است ؛ این روز ها اگر بخواهید کسب و کار خود را در مجله، رسانه های تلویزیونی و یا هر جای دیگری تبلیغ کنید قطعا باید هزینه های زیادی بپردازید.  در واقع می توان گفت که استفاده از سئو یکی از ارزان قیمت ترین راه حل ها برای بالا بردن درآمد است.  اگر مایل هستید در سئو موفق باشید باید چندین نکته را رعایت کنید.

برای کار خود هدف تعیین کنید

برای کار خود هدف تعیین کنید

باید خدمتتان عرض کنیم که سئو برای جذب مخاطب به سایت با کمک کلمه ی کلیدی است؛ چنان چه قصد دارید به فروش و سود بالا برسید می توانید با مقداری وقت صرف کلمات کلیدی به بهترین نتیجه برسید.  شما ابتدا باید به صورت تخصصی به دنبال کلماتی باشید که متناسب با کسب و کارتان است . اگر علاوه بر فروش غیر حضوری فروش حضوری نیز دارید می توانید از کلمات کلیدی متناسب با موقعیت جغرافیایی خود استفاده کنید.

برند سازی توسط خدمات سئو

برند سازی توسط خدمات سئو

قطعا می دانید که آن دسته شرکت ها و برند هایی که چند سال است فعالیت می کنند و به گونه ای اعتبار دارند مشکل فروش ندارند زیرا مردم می دانند که این برند چه خدماتی و با چه کیفیتی ارائه می دهند؛ حال نقش سئو در برند سازی این است که شما می توانید به مخاطب خود خدمات خود را معرفی کنید و بعد از گذشت مدتی مشتری با آمدن نام شما محصولات و خدمات شما را بشناسد.

مطالعه بیشتر:   ۷ وظیفه متخصص سئو
آیا می دانید که از سئو چه می خواهید ؟

آیا می دانید که از سئو چه می خواهید ؟

شما ابتدا باید مشخص کنید که چه چیزی از سئو می خواهید و در واقع هدف خود را مشخص کنید . برخی افراد تنها به دنبال بالا بردن ترافیک سایت هستند و برخی دیگر می خواهند فروش را بالا ببرند و یا این که برخی تنها به دنبال ارتقا رتبه در گوگل هستند. زمانی که شما هدف خود را از سئو مشخص می کنید سئو کار به صورت تخصصی روی آن مورد کار می کند و شما زود تر به خواسته ی خود می رسید. بعد از تعیین هدف باید بدانید که از چه کلماتی استفاده کنید تا در صفحه ی اول گوگل قرار بگیرید. برای بهینه سازی سایت ابتدا باید نیاز مخاطب را بشناسید و بدانید که مخاطب بیش تر از چه کلماتی برای جست و جو استفاده می کند؛ این گونه می توانید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید. شما از طریق این کلمات می توانید فروش خود را بالا تر ببرید.

از یک تیم حرفه ای کمک بگیرید

از یک تیم حرفه ای کمک بگیرید

حواستان باشد که  سئو نیازمند تخصص و مهارت است در غیر این صورت شما تنها وقت و پول خود را هدر داده اید. اگر قصد دارید فروش خود را با کمک سئو افزایش دهید باید به سراغ یک تیم متخصص و کاربلد بروید تا آن ها بتوانند سایت را به صورت اصولی بالا بیاورند. شایان ذکر است که به هر فردی که ادعا می کند متخصص است اعتماد نکنید و علاوه بر این برای انجام این کار صبور باشید و به تیم سئو کار اجازه بدهید که کار نتیجه ی خود را نشان دهد.

مطالعه بیشتر:   اعتبار دامنه doamain authority چیست؟ چه تاثیری بر سئو دارد؟

مدیریت کسب و کار

نکات مهم

چنان چه به دنبال فروش بالا از طریق سئو هستید باید ابتدا هدف خود را از این کار مشخص کنید و سپس کلمه ی کلیدی را به درستی تشخیص دهید؛ چنان چه کلمات کلیدی به درستی انتخاب نشوند تمام کار سئو و سایت شما زیر سوال می رود پس باید این کار در نهایت دقت و وسواس انجام شود تا شما بعد از مدتی به فروش بالا برسید پس تعلل را کنار بگذارید و همین حالا نسبت به بهینه سازی سایت خود اقدام کنید و فروش خود را چندین برابر کنید.

01
1. آیا سئو فروش را بیش تر می کند؟

شما می توانید با کمک سئو برند سازی کنید ؛ این گونه مردم بیش تر به شما اعتماد می کنند و فروش سایت نیز بیش تر می شود.

2
2. سئو چگونه می تواند به کسب و کار ها کمک کند؟

سئو به سایت کمک می کند تا زمانی که کاربر عبارت کلیدی را سرچ می کند به سایت شما مراجعه کند و آن وقت یک کاربر معمولی به مشتری ثابت تبدیل می شود. سئو به سایت ها کمک می کند تا یک سایت قوی تر ایجاد کند تا در جایگاه بالایی قرار گیرد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *