کرنر استون

کرنر استون

روشی است که سئو سایت در اختیار شما قرار می دهد و  موجب بهینه سازی کلمات کلیدی و خط مشی های محتوای شما می شود به این روش کرنر استون گفته می شود، از این رو موجب می شود که شما بتوانید به میزان ارزش محتوای خود نسبت به مابقی محتوا ها پی ببرید.

و باید در مهمترین مقاله خود که دارای بازدهی و ارزش بیشتری برای فعالیت شما می باشدکلمه کلیدی خود را مشخص کنید و کرنر استون در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

 کاربرد کرنر استون چیست؟

کرنراستون در صفحات وب سایت شما که دارای کلمات کلیدی مشابهی هستند لینک ایجاد می کنند و موجب می شود که گوگل بتواند به کمک الگوریتم های خود صفحه مناسبی را برای کلمه کلیدی شما پیدا کند و به این شکل موجب بهبود رتبه شما در گوگل می شود. کورنر استون موجب ایجاد لینک در بین صفحات وب سایت شما می شود و شما تشخیص می دهید که کدام صفحه دارای ارزش بیشتری می باشد و ترافیک کلمه کلیدی را در صفحه بالا می برید تا در صفحه اول گوگل قرار بگیرد. اگر دارای 2 کلمه کلیدی در وب سایت خود باشید دیگر کرنر استون روش مناسبی نمی باشد.

کرنر استون باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

  • باید مطالبی را انتخاب کنید که از طول نسبتا مناسبی برخوردار باشند و تعداد کلمات آن مطلب به طور کلی از 900 کلمه تجاوز نکند.
  • کلمات کلیدی استفاده کنید که دارای بازدید بیشتری هستند.
  • محتوای تولیدی شما در مقایسه با سایر محتواها دارای سئوی بسیار بهتری باشد.
  • از لینک های داخلی استفاده کنید که دارای نظم بیشتری هستند.
  • سعی کنید در سرتیتر ها از کلمه هایی کلیدی استفاده کنید.
  • بهتر است که عکس های درون محتوا زیاد باشند و یا حداقل یک فیلم ویدیویی درون آن قرار بگیرد.
مطالعه بیشتر:   نقشه سایت چیست؟

کرنر استون حاوی چه نکاتی می باشد؟

در برخی مواقع مطالبی را که نسبتا پر حجم هستند به دو قسمت مجزا تقسیم می کنند که شامل مطلب شاخص و دیگری کرنر استون می شود. اما اگر می خواهید سئوی موفقی داشته باشید این روش چندان کارایی ندارد و اگر بخش بندی نشوند و یکپارچه باشند رتبه بهتری را در گوگل کسب خواهند کرد. اگر می خواهید محتوای شاخص خود را تعیین کنید باید حتما بین صفحه دوم به صفحه مهمتر لینکی ایجاد شود و اگر تمامی صفحات سایت دارای کرنر استون باشند و یا به صورت اتفاقی این کار را انجام دهید کرنر استون دیگر برای شما روشی موثر نخواهد بود.

کرنر استون

چه مقالاتی برای کرنر استون مورد انتخاب قرار می گیرند؟

مقالاتی انتخاب می شوند که از مقالات مهم وب سایت شما باشند و از ارزش بالایی برخوردار باشند. در واقع هر مقاله ای که علاقه مندید دارای بازدید خوب و مرتبط با کسب و کار شما باشد کرنراستون سایت شما تلقی می شوند.

دلیل استفاده از کرنر استون

اگر تعداد مقالات سایت شما بیشتر از حد شود باید گوگل متوجه شود که کدام مقالات شما نسبت به سایرین از اهمیت بیشتری برخوردارند؟ ارزش کرنر استون مرتبط با اندازه سایت شما است و سایت های بزرگتر دارای کرنر استون های با ارزش تری هستند. در وهله اول باید مقاله منتخب خود را مشخص کنید تا بدایند که کدام مقاله  قرار است در گوگل به رتبه بالاتری دست پیدا کند؟

و بعد از انتخاب مقاله کرنراستون کمک می کند که مقالات مورد علاقه شما مورد توجه بیشتری در گوگل قرار بگیرند و این مقالات باید بهینه شوند و انتخاب خود را به مخاطبانتان نیز نشان دهید. تعداد مقالاتی که کرنر استون دارند اصولا باید بین 4 تا 5 مقاله باشند و بعد از انتخاب انها باید سعی کنید مقالات دیگرتان را نیز متناسب با مقاله های کرنر استونی خود بنوسید و به کمک کلمات کلیدی میان صفحاتی که دارای کرنر استون هستند لینک دهی کنید.

مطالعه بیشتر:   تقویم محتوایی چیست و نحوه نوشتن آن چگونه است

مقالاتی که دارای کرنراستون هستند دارای لینک های داخلی بیشتری هستند، تشخیص کرنر استون سایت به کمک سرچ کنسول گوگل نیز امکان پذیر است هم چنین به گوگل وب مستر بروید و لینک های درون سایت و مقالات کرنراستون خود را ببینید و گوگل را هم از این موضوع با خبر می کنید.

مقالت کرنر استون مانند سه گوشه از یک هرم هندسی هستند و در نهایت هر سه گوشه به هم وصل می شوند. کرنر استون برای سئوی سایت شما روشی بسیار کارآمد است و باید در سایت هایی که حجم مقالات آن ها بالا می باشد استفاده شوند.

در صورت عدم استفاده از کرنراستون گوگل نمی تواند متوجه شود که کدام مقاله برای شما اصلی و مهم می باشد و اولویت آن ها را از هم تشخیص نمی دهد. اما استفاده از روش کرنر استون موجب استفاده بهینه از کلمات کلیدی و در نتیجه موجب بالا رفتن و کسب رتبه های بالاتر در جستجو های گوگل می شود. بنابراین استفاده از این روش برای وب سایتتان بسیار ضروری می باشد که بهتر است از آن استفاده نمایید.

کرنر استون

با مقالاتی که کورنر استون شده اند چه کارکنیم؟

  • می توانید به صورت داخلی و دو طرفه لینک سازی کنید و برای این امر باید از کورنر استون استفاده کنید مثلا می توان بین تمام مقالاتی که در زمینه سئو داخلی و خارجی و یا روش های سئو نوشته شده اند لینک داخلی ایجاد کرد و مهم تر اینکه حتما به اساس لینک دهی داخلی درون آنها توجه کنید.
  • برای اینکه بتوانید در گوگل سئو ایجاد کنید باید از سئوی خارجی هم استفاده کنید و بهتر است از کرنراستون به دلیل میزان لینک های فراوانی که بین صفحات سایت ایجاد می کند و موجب افزایش اهمیت آنها می شود بک لینک هایی ایجاد کنید و حتی از سیگنال های اجتماعی در این زمینه بهره ببرید.
  • برخی مواقع پیش می آید که محتواهایی درون وب سایت شما وجود دارند که دستیابی به آنها بسیار سریع و راحت است باید لینک آن ها را درون منو سایت خود قرار دهید وبه عنوان لینک های پر بازدید داخلی از آن ها استفاده کنید.
  • بهتر است تنها هدف شما از ایجاد یک سایت بالا بردن میزان بازدید آن نباشد بلکه باید به دنبال روش هایی هم باشید که بتوانید مخاطبان را به صفحاتی که درون آن ها از کرنر استون استفاده کرده اید جذب کنید که به روش های مختلفی هم چون تبلیغات از طریق یوتیوب، استفاده از لینک درون سوشیال مدیا ها و غیره امکان پذیر می باشد.
مطالعه بیشتر:   الگوریتم مرغ مگس خوار

نتیجه گیری

در این مقاله با مفهوم کلی کرنراستون آشنا شدیم و و دریافتیم که چه مقالاتی مناسب ایجاد کرنر استون هستند و این مقالات باید چه ویژگی هایی داشته باشند، کرنر استون زیر بنای هر سایتی است و مشخص می کند که کدام مقالات شما دارای اهمیت بیشتری هستند که  باید به عنوان کرنر استون به آنها توجه بیشتری نشان دهیم و برای این کار باید از روش های مختلفی هم چون لینک سازی، خدمات سئو ، پروموت موضوع مقالات خود و غیره استفاده کنیم.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *