گوگل دیسکاور چیست؟

MohtavaMoon

درخواست مشاوره

به مشاوره با کارشناس دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید؟

گوگل دیسکاور از شناخته شده ترین فضاهایی است ک درون گوگل قرار گرفته و حتی بیان شده که بیشتر از 800 میلیون کاربر فعال دارد. گوگل ادعا دارد که این فضا می تواند بعدا جایگزین شبکه اجتماعی اینستاگرام شود و بهتر است بدانید که وب سایت های معتبری درون گوگل دیسکاور قرار گرفته اند و از طرفی مکان خوبی برای بهتر دیده شدن شما می باشد.

فضای گوگل دیسکاور می تواند شروع یک تکنولوژی و دنیای نوینی باشد که بسیاری از ما تاکنون اسم آن زیاد به گوشمان خورده است البته دارای نقایصی نیز می باشد از جمله اینکه نمی تواند فضای مورد اطمینانی برای شما تلقی شود اما این مشکل نیز به کمک رعایت نکاتی قابل حل خواهد بود.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با نکات و ویژگی های گوگل دیسکاور بیشتر آشنا کنیم.

راه اندازی گوگل دیسکاور

چگونگی راه اندازی گوگل دیسکاور:

هیچ قاعده خاصی برای راه اندازی این فضا وجود ندارد و نمی توان به طور قطع گفت که باید بعد از طی کردن راه هایی این فضا برای شما قابل نصب و اجرا خواهد بود. گوگل عنوان کرده است که الگوریتم انتخاب مقالات  سایت ها برای این فضا علاوه بر بالا بودن کیفیت خود محتوا ها به علایق کاربران نیز بستگی دارد، بنابراین کاربران باید برای محتوای وب سایت های خود به دنبال موضوعاتی جذاب باشند تا بتوانند توجه مخاطبانشان را جذب کنند و موضوعاتی را انتخاب کنند که دارای کلمات کلیدی مناسب باشند.

مطالعه بیشتر:   کلمات کلیدی lsi چیست؟

هرگز فکر نکنید که از عهده این کار بر نمی آیید چون گوگل دیسکاور به نتیجه هایی که در صفحه اول گوگل قرار می گیرند و اگر آن محتوا از کیفیت و جذابیت خوبی برخوردار و درون مایه ای مفید برخوردار باشد به طور قطع آن را انتخاب می کند و حتی به رتبه آن در گوگل هم توجهی نمی کند.

بنابراین بهتر است در این زمینه به خوبی تحقیق و بررسی کنید و سعی کنید محتواهایی متناسب با سبک این فضا بیابید. به طور قطع موضوعات متعددی وجود دارند که هنوز کسی به آن ها نپرداخته و در رابطه با آن مقاله ای ننوشته است بنابراین استفاده از این گونه از کلمات کلیدی جدید و جاب می تواند شانس بزرگی درا نتخاب شما توسط گوگل دیسکاور باشد.

بهتر است سایت خود را تبدیل به مکانی کنید که مرجع مناسبی برای این گونه مقالات تخصصی باشد تا بتواند هر گونه نیاز مخاطبانتان را در زمینه های مختلفی برآورده سازد و درون آن بتوانند به محتوا های جامعی دست یابند.

از طرفی به کمک شتراک گذاری محتوا ها می توانید مقاله هایی ایجاد کنید که جامع و تخصصی باشند و کاربران تصمیم به نشر آن موضوعات نمایند و به طور کلی ذهن مخاطبان را به شدت درگیر خود کنند.

 

این صفحه را نیز بخوانید: خدمات سئو

گوگل دیسکاور

چگونه می توان به گوگل دیسکاور دست یافت؟

راه های متعددی برای دستیابی به این هدف وجود دارد که ما به طور کامل به شما توضیح خواهیم داد از جمله:

 • می توانید فیلم های بیشتری درون سایت خود منتشر نمایید.
 • تمامی راهنمایی های GOOGLE NEWS را دنبال نمایید.
 • سعی کنید همواره محتواهایی را ایجاد کند که موضوع روز باشند و به شدت تاثیر گذار باشند.
 • هر زمان که برایتان مقدور است عکس هایی را مرتبط با محتوایتان در وب سایتتان قرار دهید و موجب بهینه سازی آن شوید.
 • باید به فکر بهینه کردن محتوای خود برای گوشی همراهتان نیز باشید.
 • د رکنار سایر موضاعات کلیدی که بیان می کنید باید محتوای خوبی را نیز بسازید و برای آن لینک سازی کنید.
مطالعه بیشتر:   ۷ وظیفه متخصص سئو
انتشار فیلم در سایت

انتشار فیلم های بیشتر درون وب سایتتان:

این فضا همواره دارای محتواهایی است که کاربران و مخاطبان بسیاری را به خود جذب می کند و از طرفی تماشای فیلم ها به صورت انلاین از محبوبیت خوبی برخوردارند و هر روز پیشرفت بیشتری می کنند به همین خاطر گوگل دیسکاور هم به این گونه محتواهای ویدیویی اهمیت بیشتری می دهد  و به محتواهایی که دارای ساختار ویدیویی و هم چنین موضوعات روز و مهم هستند بسیار تاکید دارد.

این فیلم ها می توانند به صورت کوتاه، آموزشی و یا نمایشی باشند که به مخاطبان شما اطلاعاتی در رابطه با صنعت تولیدی و یا خدماتتان می دهند، بنابراین تولید محتوای ویدیویی هیچ گونه آسیبی به خط مشی های بازاریابی شما نمی زند و حتی دارای تاثیر بیشتری هم بر روی مخاطبانتان خواهد بود.

GOOGLE NEWS

دنبال کردن راهنمایی های GOOGLE NEWS :

طبق دستور گوگل تمام محتوا های درج شده در سایت دیسکاور باید مطابق با خط مشی های GOOGLE NEWS باشند و این خط مشی ها شامل نشر دادن محتواهای اساسی و کاهش دادن میزان تبلیغات در خصوص محتوا ها و شفاف تر کردن آن ها می باشد، که موج افزایش درک کاربران در هنگام استفاده از مقاله شما می شود و این آگاهی را به او می دهد که این محتوا در چه تاریخ و توسط چه کسی نوشته شده است.

محتوا مهم برای گوگل دیسکاور

چه محتواهایی می توانند برای گوگل دیسکاور مهم باشند؟

گوگل دیسکاور همواره سعی می کند که به مخاطبان خود محتواهایی را نمایش دهد که دارای درون مایه ای سبز و به روز باشند بنابراین باید طبق ترند روز پیش بروید و از ویدیو ها و عکس هایی استفده کنید که ان خصوصیات را دارا هستند، علاوه بر آن بهتر است که اعتبار نام تجاری خود را افزایش دهید تا به شما به عنوان شخص حرفه ای در زمینه تولید محتوا کمک کند.

مطالعه بیشتر:   سئو سالن زیبایی

با آپدیت بودن موضوعات مقالات می توانید ترافیک سئو و میزان به اشتراک گذاشتن آن توسط دیگر مخاطبان را افزایش دهید و به این ترتیب کاربران بسیار ی با صنعت تولیدی شما آشنا می شوند و از طرفی سایت شما منبع خوبی برای دریافت اطلاعات و مقالات ترند روز خواهد بود.

حضور در گوگل دیسکاور

برای حضور درگوگل دیسکاور به چه نکات باید توجه داشت؟

 • باید با توجه به گوشی همراهتان سایت خود را بهینه کنید.
 • تصاویری استفاده کنید که دارای شافیفت و کیفیت خوبی باشند.
 • متای به کار برده شده در محتو ابه درستی بیان شده باشد.
 • از موضوعات ترند روز استفاده کنید.
 • ویدیو های جالبی منتشر کنید.
 • سعی کنید مطالب خود را در برهه های زمانی مختلفی آپدیت کنید.
 • از دستورالعمل های GOOGLE NEWS پیروی کنید.
 • مطالب را در شبکه ها اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نتیجه گیری:

سایت هایی که موفق می شوند مطالب خود را درون گوگل دیسکاور نمایش دهند معمولا قوی تر عمل می کنند و دارای قدرت بیشتری در جذب کاربران خواهند داشت شما نیز باید از روش های جدیدتری نسبت به بقیه استفاده کنید و آن را کاملا بهینه سازی کنید تا بتواند در این فضا به جایگاه خوبی دست یابید و توسط مخاطبان بیتری دیده شوید.

زیاد مهم نیست که تاریخ انتشار مطالب برای چه مانی باشد و تنها مفید و کابردی بودن آن مطالب مهم است و شنس موفقیت شما را در این فضا افزاش می دهد.

 

دیگران نیز مطالعه کردند: خرید بک لینک

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *